Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/oncekorf/public_html/wp-content/plugins/wordpress-mobile-pack/frontend/sections/show-rel.php on line 37

Saçlarınız Güzelliğinizin Tamamlayıcısıdır

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreBur-Ram Halı Yıkama Eryaman ve Sincan – 25 Mayıs 2017Yüzlerce Film İçin Doğru Adres – 25 Mayıs 2017Tercihleri Yapmadan Bakılması Gerekenler – 24 Mayıs 2017Şehirler Arası Nakliyat Süreci Nasıl İşler ? – 22 Mayıs 2017Okul Tören Flamaları Okulları Tanıtır Mı? – 9 Mayıs 2017Otobüs Kiralama Şirketleri Taşımacılıkta Mesafe Aldırıyor – 8 […]

Saçlarınız Güzelliğinizin Tamamlayıcısıdır

Genetik, Kanser tedavileri, Kansızlık ve daha pek çok sebepten dolayı, insanlarda saç dökülmeleri görülebilir. Günümüzde gelişen tıp ve teknoloji sayesinde, artık bunun çözümü çok kolaydır. Yeter ki siz karar verin ve doğru tedavi merkezini seçin.

Bizler, konusunda uzman doktorlarımız ve deneyimli ekibimiz ile 16 yıldır bu konudaki başarımızı gün geçtikçe artırmaktayız. Sadece Türkiye den değil yabancı ülkelerden de, çok sayıda hasta potansiyelimiz bulunmaktadır. Bizler için hasta memnuniyeti ve kalite çok önemli olup, bu konuda asla taviz vermemekteyiz.

Saç Ekimi işlemi, lokal anestezi ile yapılan ve 6-8 saat süren bir operasyondur. Mutlaka bir doktor tarafından yapılmalıdır. Türkiye’de Saç Ekim Merkezleri, oldukça fazladır. Ama işlem sonrasında, sorunlar yaşamamak için, çok dikkatli olmak gerekmektedir.

Yapılan hastane ve merkezlere bağlı olarak Saç Ekim Fiyatları farklılık göstermektedir. Bunda, yapılan işlemin süresi ve uygulanan yöntem, fiyatı etkilemektedir.

Ayrıca; yaş, hormonal nedenler, menopoz ve bazı hastalıklara (kansızlık, tiroid hastalıkları, ilaçlar vb.) bağlı olarak Kadınlarda Saç Dökülmesi görülebilir. Bunların hepsi bu yöntemle, tedavi edilebilir.

Saç dökülmesi sorunu yaşayanlar, internet üzerinden konu ile ilgili sacekimturkiye.com’u ziyaret ederek ayrıntılı bilgi edinebilirler.

 

Yorumlar

yorum


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/oncekorf/public_html/wp-content/plugins/wordpress-mobile-pack/frontend/sections/show-rel.php on line 37
Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.
sanik haber