“SORUNLARI ORTADAN KALDIRIYORUZ”

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

 “SORUNLARI ORTADAN KALDIRIYORUZ”

 

 

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, kentin dört bir yanında yürütülen çalışmaları yerinde inceliyor. Altınoluk, Güre, kırsal mahalleler ve Edremit ilçe merkezindeki çalışmaları denetleyip ekiplerden bilgi alan Başkan Saka, “Yıllardır ihmal edilen ve vatandaşların önünde sorun gibi duran engelleri sırası ile tek tek ortadan kaldırıyoruz.” dedi.

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, ilçe genelinde yürütülen çalışmaları ve önümüzdeki günlerde hayata geçirilmesi planlanan projelerle ilgili sahaya inerek yerinde incelemelerde bulunuyor. Yaşanan sorun ve aksaklıkları fırsat buldukça yerinde görmeye çalışan Başkan Saka, mahalle muhtarlarından da bilgi alıyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, özelikle sabah başkanlık makamına gelmeden önce çalışmaları denetleyip ekiplerden çalışmaların son durumu ile ilgili bilgi alıyor. Altınoluk, Güre, Edremit ilçe merkezinde ve kırsal mahallelerde devam eden çalışmaları inceleyen Başkan Saka, “Edremit’imizde kışın yağmurlu havaların, yazın tozlu yolların sorun olmaktan çıkması için çalışıyoruz. Güre Mahallesi’nde, Edremit Merkezde İbrahimce, Gazicelal, Cumhuriyet Mahallesi’nde, eskiden köy olan kırsal mahallelerimizde ekiplerimizin çalışması tüm hızı ile devam ediyor. Yıllardır ihmal edilen ve vatandaşların önünde sorun gibi duran engelleri sırası ile tek tek ortadan kaldırıyoruz. Çağdaş ve modern bir Edremit hedefi doğrultusunda mevcut çalışmalarımız ve yeni projelerimizin uygulamasına devam edeceğiz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.