Takım Elbise Modelleri

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreDesenli Beton Kalıpları – 8 Temmuz 2017Antalya Rent A Car – 5 Temmuz 2017Kitaplık Seçimi Ve Dizimi – 2 Temmuz 2017Kadıköy Siemens Servisinde Beklenti Ötesi Hizmet – 2 Temmuz 2017Kadıköy’de Bosch Servisi – 2 Temmuz 2017İstanbul Baymak Özel Servisi – 2 Temmuz 2017Orijinal Tonerle Orjinal Baskılar – 2 Temmuz 2017İstanbul Bosch […]

Takım Elbise Modelleri

 

Takım, erkeklerin en büyük şansı ve özgürlüğüdür. Şık görünmek isteyen bir erkek iş yerinde, davetlerde ve kutlamalarda her zaman kaliteli bir takım elbise ile boy gösterebilir. Tabii ki günümüzde birbirinden farklı tasarımlar bulunabilmektedir ve takımlar artık sıkıcı olarak tanımlanmamaktadır. Farklı renk ya da kumaştan parçalar ve farklı yaka bağları tercih edilebilmektedir.

Damatlık Seçenekleri

Damatlık da gelinlik kadar özel bir giysidir aslında. Tek farkı daha kullanışlı olması ve zaman zaman farklı durumlarda da kullanılabilmesidir. Bu özellik aslında damatlığı daha da önemli yapmaktadır. Yani uzun vadede damatlığın şık ve kaliteli olması tek bir kez giyilen gelinlikten daha faydalıdır. Klasik damatlıklar papyon bağı ile tamamlanan smokinler ya da kravat ile tamamlanan iç yelekli takımlardır.

Ceket Seçenekleri

Bir takımın belki de en önemli parçası cekettir. Ceket kendi başına bir pantolonun, hatta spor modelleri kotun üzerine giyildiğinde dahi kıyafete belli bir saygınlık ve hava katabilmektedir. kigili.com adresinden yüzlerce faklı çeşide ulaşmak mümkün olacaktır.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.