Takım Elbise Modelleri

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreEn Kaliteli Şarkı İndir Sitesi – 24 Haziran 2017Dopingten Ceza Alan Türk Sporcular – 24 Haziran 2017Bıçak Deposundan Özel Tasarımlar – 22 Haziran 2017Satılık Köpek Ararken Köpek Karakterlerinin Önemi Nedir ? – 20 Haziran 2017Bu Film İzleme Sitesini Duydunuz Mu? – 20 Haziran 2017Odessa’da Alışveriş Nerede Yapılır Ve Ne Alınır ? […]

Takım Elbise Modelleri

 

Takım, erkeklerin en büyük şansı ve özgürlüğüdür. Şık görünmek isteyen bir erkek iş yerinde, davetlerde ve kutlamalarda her zaman kaliteli bir takım elbise ile boy gösterebilir. Tabii ki günümüzde birbirinden farklı tasarımlar bulunabilmektedir ve takımlar artık sıkıcı olarak tanımlanmamaktadır. Farklı renk ya da kumaştan parçalar ve farklı yaka bağları tercih edilebilmektedir.

Damatlık Seçenekleri

Damatlık da gelinlik kadar özel bir giysidir aslında. Tek farkı daha kullanışlı olması ve zaman zaman farklı durumlarda da kullanılabilmesidir. Bu özellik aslında damatlığı daha da önemli yapmaktadır. Yani uzun vadede damatlığın şık ve kaliteli olması tek bir kez giyilen gelinlikten daha faydalıdır. Klasik damatlıklar papyon bağı ile tamamlanan smokinler ya da kravat ile tamamlanan iç yelekli takımlardır.

Ceket Seçenekleri

Bir takımın belki de en önemli parçası cekettir. Ceket kendi başına bir pantolonun, hatta spor modelleri kotun üzerine giyildiğinde dahi kıyafete belli bir saygınlık ve hava katabilmektedir. kigili.com adresinden yüzlerce faklı çeşide ulaşmak mümkün olacaktır.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.