" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BURHANİYE BELEDİYESİ SAĞLIK ORDUSU 24 SAAT GÖREVE HAZIR

Burhaniye Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğünde görev yapan sağlık ordusu 24 saat vatandaşlara hizmet için göreve hazır. Belediye birimleri içinde önemli bir birim olan sağlık işleri müdürlüğünde doktor, diyatisyen sağlık teknisyeni, acil tıp teknisyenleri, hemşireler 24 saat boyunca göreve hazır olarak çalışmalarına devam ediyorlar. Yaşlı ve bakıma muhtaç ailelere evlerinde hizmet verirlerken, periyodik aralıklar ile mahallelerde […]

BURHANİYE BELEDİYESİ SAĞLIK ORDUSU 24 SAAT GÖREVE HAZIR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğünde görev yapan sağlık ordusu 24 saat vatandaşlara hizmet için göreve hazır.

Belediye birimleri içinde önemli bir birim olan sağlık işleri müdürlüğünde doktor, diyatisyen sağlık teknisyeni, acil tıp teknisyenleri, hemşireler 24 saat boyunca göreve hazır olarak çalışmalarına devam ediyorlar. Yaşlı ve bakıma muhtaç ailelere evlerinde hizmet verirlerken, periyodik aralıklar ile mahallelerde sağlık taramaları yaparakta Burhaniye halkının gözdesi olmuş durumdalar. Eski otogar içinde vatandaşın rahatça ulaşabileceği bir konumda hizmet eden sağlık ordusu göreve yeni başlayan diyetisyen ile dahada güçlenerek hizmetlerini aksatmadan sürdürüyorlar. Değişik zamanlarda bayanlara yönelik çalışmalarda yapan sağlık işleri müdürlüğü düzenlediği seminer ve toplantılar ilede göz dolduruyorlar.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.