BURHANİYE BELEDİYESİ SAĞLIK ORDUSU 24 SAAT GÖREVE HAZIR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

BURHANİYE BELEDİYESİ SAĞLIK ORDUSU 24 SAAT GÖREVE HAZIR

Burhaniye Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğünde görev yapan sağlık ordusu 24 saat vatandaşlara hizmet için göreve hazır.

Belediye birimleri içinde önemli bir birim olan sağlık işleri müdürlüğünde doktor, diyatisyen sağlık teknisyeni, acil tıp teknisyenleri, hemşireler 24 saat boyunca göreve hazır olarak çalışmalarına devam ediyorlar. Yaşlı ve bakıma muhtaç ailelere evlerinde hizmet verirlerken, periyodik aralıklar ile mahallelerde sağlık taramaları yaparakta Burhaniye halkının gözdesi olmuş durumdalar. Eski otogar içinde vatandaşın rahatça ulaşabileceği bir konumda hizmet eden sağlık ordusu göreve yeni başlayan diyetisyen ile dahada güçlenerek hizmetlerini aksatmadan sürdürüyorlar. Değişik zamanlarda bayanlara yönelik çalışmalarda yapan sağlık işleri müdürlüğü düzenlediği seminer ve toplantılar ilede göz dolduruyorlar.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.