KÜÇÜKKÖY SPORLU KİCK BOKSÇU EMRE KURU, DÜNYA ŞAMPİYONASI’NA GİTMEDEN ÖNCE BAŞKAN GENÇER’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

KÜÇÜKKÖY SPORLU KİCK BOKSÇU EMRE KURU, DÜNYA ŞAMPİYONASI’NA GİTMEDEN ÖNCE BAŞKAN GENÇER’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

 

12 – 22  Mayısta Samsun’da yapılan Türkiye Kick Boks şampiyonasında tüm rakiplerini geride bırakarak Türkiye şampiyonu olan Küçükköy Spor Kulübü sporcusu Emre kuru 27 Ağustos 3 Eylül arası İrlanda’da yapılacak olan Dünya Kick Boks Şampiyonası’na gitmeye hak kazandı.

14 – 27 Ağustos tarihleri arasında Niğde Demir Kazık, Kick Boks Türk Milli Takım kampına giden Türkiye Şampiyonu Emre Kuru’dan Türkiye’de olduğu gibi Dünya Şampiyonası’ndan derece ile dönmesi bekleniyor.

Ayvalık’ı ve Türkiye’yi uluslararası alanda temsil eden Emre Kuru’ya Türk Bayrağı’nı İrlanda’da dalgalandırdığı için teşekkür eden, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’e Emre’ye ve antrenörü Tuncay Talay’a başarılar diledi.

Ayvalık Belediyesi üyeleri Fahri Güren ve Aydın Derinova’nın yanı sıra Küçüköy Spor Kulübü Başkanı  Murat Güren’in de hazır bulunduğu ziyarette konuşan kulüp antrenörü Tuncay Talay ise destekleri için Başkan Gençer’e ve ekibine teşekkür ederken, şampiyonluk madalyasını Küçükköy- Ayvalık’a getirmeyi planlıyoruz’ ’dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.