EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA DESTEK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA DESTEK

 

Edremit Belediyesi tarafından eğitim ve öğretim sezonu öncesinde ilçede ki okulların bakım ve çevre düzenlemeleri yapılıyor.

 

Edremit Belediyesi tarafından 2016-2017 eğitim ve öğretim yılı açılmadan önce okulların çevre düzenlemeleri yapılıyor. Edremit Şehit Hamdibey İlkokulu’nun bahçe düzenlemesi yenilenirken eğitim ve öğretime yine açılacak olan Mithat-Fethi Büyükdalgıç İlkokulu’nun tüm bahçe düzenlemeleri ile Zeytinli Ülkü Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi’nde bahçe düzenlemesi ile bakım ve onarımları yapılıyor. Sırası ile diğer okullarda ki eksiklerin giderilerek gerekli düzenlemelerin yapılacağını ifade eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Genç nesillerin kaliteli ve daha modern ortamlarda eğitim görmeleri çok önemlidir. Kaymakamlık makamı ve İlçe Milli Eğiti Müdürlüğümüz ile koordinasyon içerisinde okullarımızda ki gerekli düzenlemeleri yapıyoruz.  Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yaptığı çalışmaların yanında biz de imkanlarımız ölçüsünde destek olmaya çalışıyoruz. Çocuklarımızın kendileri için iyi bir gelecek ve topluma yararlı bireyler olarak yetişebilmeleri için belediye olarak eğitim kurumlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.