İKİ İŞYERİNİ YAKARKEN KENDİNİDE YAKTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

İKİ İŞYERİNİ YAKARKEN KENDİNİDE YAKTI

 

Çanakkale’nin Ayvacık İlçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde daha önce tartıştığı kişilerin işyerlerini benzin dökerek yakan şahsın yakma anları saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

 

Küçükkuyu Beldesinde daha önce tartıştığı iki gencin iş yerlerine benzin bidonu ile gelen O.E adlı şahıs önce Sahil Mahallesindeki bir İnternet kafeyi elindeki bidondan döktüğü benzin ile tutuşturdu. Bidonda kalan benzin ile Liman içindeki D. Ö’ye ait kafeyi benzin dökerek yakması güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. O.E adlı şahsın çakmağı yaktığı anda birden parlayan alevler nedeniyle ellerinin ve yüzünün yandığı şahsın sosyal medya adresinde yayınladığı fotoğraflardan anlaşıldı. Görüntülerden kimliği belirlenen şahsın belde den kaçtığı anlaşıldı. Olayla ile  ilgili olarak şahsın yakalanması için Jandarmanın çalışma başlattığı öğrenildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.