PAZARCI ESNAFLARI PAZARYERİNİNDE ÖNLEMLERİN ARTTIRLMASI İÇİN İMZA TOPLUYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

PAZARCI ESNAFLARI PAZARYERİNİNDE ÖNLEMLERİN ARTTIRLMASI İÇİN İMZA TOPLUYOR

Burhaniye’de pazaryerinde sergi açan pazarcı esnafları hafta içinde Pazar kurulmadığından dolayı kötü niyetli kişilerin meskeni olan pazaryerinde daha etkili önlem alınması için imza kampanyası başlattılar.

Pazartesi günleri dışında kimsenin olmaması geceleri ise pazaryerinin karanlık olmasından fayadalanan bazı kişilerin burada bonzai kullandığı ve sattığı zaman zaman fuhuş olayları yaşandığını söyleyen pazaryeri esnafları pazaryerinin daha fazla aydınlatılması ve burada gece gündüz daha sıkı güvenlik önlemi alınması için uyuşrutucu ile daha etkin bir mücadele yapılması için Burhaniye Kaymakamlığına verilmek üzere imza kampanyası başlattılar. Pazarcı esnfının dışında çevrede oturanlar ile  diğer vatandaşlarda ima kampanyasına katıldılar.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.