Gömlek Türünün Dünden Bugüne Gelişimi

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreEn Kaliteli Şarkı İndir Sitesi – 24 Haziran 2017Dopingten Ceza Alan Türk Sporcular – 24 Haziran 2017Bıçak Deposundan Özel Tasarımlar – 22 Haziran 2017Satılık Köpek Ararken Köpek Karakterlerinin Önemi Nedir ? – 20 Haziran 2017Bu Film İzleme Sitesini Duydunuz Mu? – 20 Haziran 2017Odessa’da Alışveriş Nerede Yapılır Ve Ne Alınır ? […]

Gömlek Türünün Dünden Bugüne Gelişimi

 

Araştırmalara göre ilk gömlek türünü hayatlarında yer vermeye başlayan medeniyet Kuzey Afrika’nın Mısır medeniyetidir. Mısır’dan tüm dünyaya yayılan gömlek, gittiği her coğrafyada asillerin kıyafeti olmayı başarmıştır. Şuan üretimin gelişmesi sayesinde sadece zengin insanların değil çocuklardan yetişkinlere kadar birçok kişinin gözde kıyafetleri arasındadır.

Mont Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Önümüzdeki ayların sonbahar – kış mevsiminin ayları olması, yazlık kıyafetleri rafa kaldırmamızla  beraber kışlık kıyafetlerin dolapların en önlerinde yer almasına sebep olmaktadır.İster erkek ister kadın olun mont alacaksanız eğer  dikkat etmeniz gereken bir iki püf noktası mevcut bulunmaktadır.

  • Sırf estetik için değil estetik ile kullanabilirliği alacağınız üründe buluşturunuz.
  • Bulunduğunuz yerin iklimini göz önünde tutunuz. Ege gibi sıcak bölgelerde ince kumaşlı montları seçerken Doğu gibi soğuk bölgelerde kalın kumaşlılarını tercih ediniz.
  • Montun kumaşını hemen yıpranmayacak şekilde seçmeniz uzun yıllar giymenize olanak sağlar.

Erkek Sweatshirt

Soğuk günlerde erkeklere gündelik giyimin rahatlığı sunan sweatshirtler yeni sezonda da erkekler tarafından yoğun rağbet göreceğe benziyor.http://tr.uspoloassn.com/  sitesinde her erkeğin zevkine uygun erkek sweatshirt modelleri yeni alıcılarını beklemektedir.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.