" />
USD
3,6651
EURO
4,3271
ALTIN
150,9947

BAŞKAN SAKA, MUHTARLARLA SEZONU DEĞERLENDİRDİ

Edremit Belediyesi’nde her ay düzenli olarak yapılan muhtarlar toplantısında Başkan Saka muhtarların talep ve önerilerini dinledi. Toplantıda muhtarlar ile sezonu değerlendiren Başkan Saka, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Eylül ayı Belediye Meclis toplantısı öncesinde mahalle muhtarları aylık değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Belediye meclis salonunda yapılan bilgilendirme toplantısında Başkan Saka, […]

BAŞKAN SAKA, MUHTARLARLA SEZONU DEĞERLENDİRDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi’nde her ay düzenli olarak yapılan muhtarlar toplantısında Başkan Saka muhtarların talep ve önerilerini dinledi. Toplantıda muhtarlar ile sezonu değerlendiren Başkan Saka, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Eylül ayı Belediye Meclis toplantısı öncesinde mahalle muhtarları aylık değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Belediye meclis salonunda yapılan bilgilendirme toplantısında Başkan Saka, muhtarların talep ve önerilerini dinlerken yaptıkları çalışmalar hakkında da bilgi verdi. Mevcut çalışmaların ivedilikle devam ettiğini belirten Başkan Kamil Saka, belirlenen program dahilinde her sorunun çözüme kavuşturulacağını dile getirdi. Mahalle muhtarlarına tek tek söz veren Saka, muhtarlar ile yaz sezonunu da değerlendirdi. Gelecek yıl sorunların minimum düzeye indirilmesi için bu tür toplantıların önemli olduğunu ifade eden Başkan Kamil Saka katılan ve katkı sağlayan tüm mahalle muhtarlarına teşekkür etti. Ayrıca Cizre’deki hain saldırıda şehit olan polis memuru Gökhan Kıncak ve tüm şehitler anılarak rahmet dilendi. Toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Ertaş, Fatma Özgirgin ve belediyede görevli daire müdürleri de katıldı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.