" />
USD
3,6723
EURO
4,3157
ALTIN
151,7518

Göğüs Estetiği Nedir?

  Küçük veya büyük göğüsler, göğüs sarkması kadınları mutsuz eden durumlardır. Dış görünümlerine önem veren kadınlar göğüslerinin de estetik görünmelerini isterler. Boy, kilo ve kalçayla orantılı olması gereken göğüsler için Meme Estetiği ameliyatları uygulanabilmektedir. Meme gelişimi 18 yaşına kadar devam ettiği için, öncesinde bir estetik müdahale uygulanmaması gerekmektedir. 18 yaşından sonra da sadece gerekli görüldüğü […]

Göğüs Estetiği Nedir?
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Küçük veya büyük göğüsler, göğüs sarkması kadınları mutsuz eden durumlardır. Dış görünümlerine önem veren kadınlar göğüslerinin de estetik görünmelerini isterler.

Boy, kilo ve kalçayla orantılı olması gereken göğüsler için Meme Estetiği ameliyatları uygulanabilmektedir. Meme gelişimi 18 yaşına kadar devam ettiği için, öncesinde bir estetik müdahale uygulanmaması gerekmektedir. 18 yaşından sonra da sadece gerekli görüldüğü takdirde, bu ameliyatlara başvurulmasında fayda vardır.

Sağlıkta önemli problemlere yol açan büyük göğüsler Meme Küçültme yöntemleri sayesinde küçültülebilmektedir. İki memenin aynı büyüklükte olmadığı durumlarda da bu yöntemlere gerek duyulabilir. Böyle durumlarda, hastalara göğüs küçültme ameliyatı uygulanarak iki memenin eşit büyüklüğe gelmesi sağlanabilmektedir.

Büyük göğüsler kadar küçük göğüsler de kadınlar için önemli bir sorun olmaktadır. Bu durumda ise hastalara, Meme Büyütme ameliyatları yapılarak, meme boyutları istenilen büyüklüğe getirilebilir.

Göğüslerinizde şekil bozukluğu varsa ya da göğüslerinizin boyutundan rahatsızlık duyuyorsanız; bu alanda uzman doktorlara danışarak, sizler de meme estetiği yaptırabilir, istediğiniz göğüs şekline sahip olabilirsiniz. Böylece dış görünümden kaynaklanan tüm rahatsızlıklardan da kendinizi korumuş olursunuz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.