Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/oncekorf/public_html/wp-content/plugins/wordpress-mobile-pack/frontend/sections/show-rel.php on line 37

Göğüs Estetiği Nedir?

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreBur-Ram Halı Yıkama Eryaman ve Sincan – 25 Mayıs 2017Yüzlerce Film İçin Doğru Adres – 25 Mayıs 2017Tercihleri Yapmadan Bakılması Gerekenler – 24 Mayıs 2017Şehirler Arası Nakliyat Süreci Nasıl İşler ? – 22 Mayıs 2017Okul Tören Flamaları Okulları Tanıtır Mı? – 9 Mayıs 2017Otobüs Kiralama Şirketleri Taşımacılıkta Mesafe Aldırıyor – 8 […]

Göğüs Estetiği Nedir?

 

Küçük veya büyük göğüsler, göğüs sarkması kadınları mutsuz eden durumlardır. Dış görünümlerine önem veren kadınlar göğüslerinin de estetik görünmelerini isterler.

Boy, kilo ve kalçayla orantılı olması gereken göğüsler için Meme Estetiği ameliyatları uygulanabilmektedir. Meme gelişimi 18 yaşına kadar devam ettiği için, öncesinde bir estetik müdahale uygulanmaması gerekmektedir. 18 yaşından sonra da sadece gerekli görüldüğü takdirde, bu ameliyatlara başvurulmasında fayda vardır.

Sağlıkta önemli problemlere yol açan büyük göğüsler Meme Küçültme yöntemleri sayesinde küçültülebilmektedir. İki memenin aynı büyüklükte olmadığı durumlarda da bu yöntemlere gerek duyulabilir. Böyle durumlarda, hastalara göğüs küçültme ameliyatı uygulanarak iki memenin eşit büyüklüğe gelmesi sağlanabilmektedir.

Büyük göğüsler kadar küçük göğüsler de kadınlar için önemli bir sorun olmaktadır. Bu durumda ise hastalara, Meme Büyütme ameliyatları yapılarak, meme boyutları istenilen büyüklüğe getirilebilir.

Göğüslerinizde şekil bozukluğu varsa ya da göğüslerinizin boyutundan rahatsızlık duyuyorsanız; bu alanda uzman doktorlara danışarak, sizler de meme estetiği yaptırabilir, istediğiniz göğüs şekline sahip olabilirsiniz. Böylece dış görünümden kaynaklanan tüm rahatsızlıklardan da kendinizi korumuş olursunuz.

Yorumlar

yorum


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/oncekorf/public_html/wp-content/plugins/wordpress-mobile-pack/frontend/sections/show-rel.php on line 37
Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.
sanik haber