" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Siz Sahiplenin, Geri Kalan Tüm İhtiyaçlarınız Petlebi Online Pet Shop’ta!

  Bugüne kadar yaklaşık 10bin kedi ve köpeğin kalıcı yuvasına kavuşmasını sağlayan petlebi.com, sahiplenme sürecinizden, veteriner kliniği bulmanıza, evcilinizle ilgili soru ve sorularınızı diğer hayvan severlerle konuşmaktan, en iyi kedi maması fiyatları, köpek maması vb. tüm pet shop ihtiyaçlarına kadar her zaman yanınızda! En iyi fiyatları, en hızlı teslimatla petlebi’de bulabilirsiniz. Tüm kargo şirketleriyle entegre […]

Siz Sahiplenin, Geri Kalan Tüm İhtiyaçlarınız Petlebi Online Pet Shop’ta!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Bugüne kadar yaklaşık 10bin kedi ve köpeğin kalıcı yuvasına kavuşmasını sağlayan petlebi.com, sahiplenme sürecinizden, veteriner kliniği bulmanıza, evcilinizle ilgili soru ve sorularınızı diğer hayvan severlerle konuşmaktan, en iyi kedi maması fiyatları, köpek maması vb. tüm pet shop ihtiyaçlarına kadar her zaman yanınızda!

En iyi fiyatları, en hızlı teslimatla petlebi’de bulabilirsiniz. Tüm kargo şirketleriyle entegre çalışması sayesinde, sipairşiniz yola çıkıp size ulaşana kadar her aşamasında otomatik olarak sms/mail yoluyla bilgilendirilirsiniz. Evde, kargo bekleme derdini hiç bir zaman yaşamaz, sipairşinizin hangi gün geleceğini zaten bilirsiniz.

Protein değeri yüksek, hayvansal besinler içeren  kaliteli köpek mamaları Acana, Orijen, Pro Plan, Royal Canin ve Hill’s gibi tüm markalar köpek mamaları listesinde yer alır. Köpeğiniz için en iyi fiyatlı ve bol seçeneği bulabilirsiniz.

Küçük ırk yavru köpekler için özel tavsiyemiz, Acana’nın Puppy Small Breed yani küçük ırklar için yavru köpek mamasını mutlaka incelemelisiniz. Yüksek kaliteli içeriği ve tahılsız formülüyle köpeğinize sağlıklı bir ömür sunabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.