BALIKESİR’İN 94 YILLIK GURURU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

 BALIKESİR’İN 94 YILLIK GURURU

 

 

6 Eylül’de Balıkesir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 94. yıldönümü düzenlenecek etkinlikler ile kutlanacak.

 

 

Balıkesir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 94. Yıldönümü düzenlenecek olan etkinlikler ile kutlanacak. 6 Eylül Salı günü saat 10.00’da Atatürk Anıtına çelenklerin sunulması ile başlayacak olan etkinlikler saat 10.30’da Kuva-yi Milliye Meydanı’ndan düzenlenecek olan tören ile sona erecek.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayacak olan kutlama törenleri Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ve Garnizon Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan’ın halkı selamlaması ile devam edecek. Günü anlam ve öneminin belirtildiği yazı, şiir ve gösterilen sunulacağı program kamu kurum ve kuruluşları, öğrenciler, dernekler, emniyet ve askeri birimlerin geçiş töreni ardından sona erecek.

Kurtuluş Günü etkinliklerine tüm Balıkesirliler davet edildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.