" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Kanser Check Up Hizmetleri

  Kanser konusunda önceden teşhis ve oldukça önemlidir ve hayat kurtarıcı bir önemi bulunmaktadır. Bu sebeple de kanser check up yapılması tavsiye edilmektedir. Bu check up işleminde detaylı bir şekilde incelemeler yapılmaktadır. Etkisi en yüksek olan hastalıklardan birsi olan kanser konusunda Grup Florence Nightingale Hastaneleri’nin gelişmiş tıbbi donanımları bulunan servilerinde check up işlemleri sorunsuz bir şekilde yapılmakta […]

Kanser Check Up Hizmetleri
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Kanser konusunda önceden teşhis ve oldukça önemlidir ve hayat kurtarıcı bir önemi bulunmaktadır. Bu sebeple de kanser check up yapılması tavsiye edilmektedir. Bu check up işleminde detaylı bir şekilde incelemeler yapılmaktadır. Etkisi en yüksek olan hastalıklardan birsi olan kanser konusunda Grup Florence Nightingale Hastaneleri’nin gelişmiş tıbbi donanımları bulunan servilerinde check up işlemleri sorunsuz bir şekilde yapılmakta ve sonuçları kısa sürede doğru şekilde öğrenilmektedir.

Karaciğer Nakli Merkezi

Nakil işlemlerinde de ülkemizin en önde gelen kurumlarından olan Grup Florence Nightingale nkil merkezi ile organ nakli konusunda hizmet sunmaktadır. Bunlar içerisinde bulunan karaciğer nakli konusunda bölüm doktorlarının çok sayıda başarılı operasyonları bulunmaktadır. Bu sebeple de hastanelerde karaciğer ve diğer nakil işlemleri sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir.

Kemik İliği Nakli Merkezi

Nakil işlemlerinde kemik iliği nakli oldukça önemli ve süreç açısından zorlu bir nakildir. Bu konuda da nakil merkezimizde başarılı bir şekilde kemik iliği ve diğer organ nakilleri yapılmaktadır. Konu hakkında www.florence.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.