EDREMİT’TE ÇAĞDAŞ VE MODERN CADDELER YARATILIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

EDREMİT’TE ÇAĞDAŞ VE MODERN CADDELER YARATILIYOR

 

Edremit Belediyesi tarafından cadde ve sokaklardaki parke taş kaplamaları ilçe merkezinde ki Cumhuriyet Mahallesi’nde devam ediyor. Özellikle okulların çevresinde ki çalışmalar kısa sürede tamamlanıp hizmete açılacak.

 

Edremit Belediyesi tarafından değişik noktalarında sürdürülen cadde ve sokaklarda ki parke taş, kozak taşı, asfaltlama ile yenileme çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor. İlçe merkezinde ki Cumhuriyet Mahallesi’nde alatyapı yağmur suyu drenaj sistemleri gözden geçirilen cadde ve sokaklar parke taş kaplaması, yağmur suyu olukları, kaldırım ve peyzaj düzenlemeleri ile yeni bir görünüme kavuşturuluyor. Özellikle okulların çevresinde ki cadde ve sokaklar eğitim ve öğretim sezonu öncesinde bitirilerek hizmete sunuluyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını sık sık yerinde inceleyip ekiplerden bilgi alan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit’in ve Edremit’lilerin daha iyi hizmetleri hak ettiğini belirterek, “Edremit’te yağmur sularının sorun olmadığı, vatandaşlarımızın su baskını ve sel gibi tehlikeler yaşamadığı bir kent hedefi ile çalışıyoruz. Öncelikle altyapısını sağlama aldığımız caddelerimizi üst yapı düzenlemeleri ile çağdaş ve modern kentlere yakışır bir hale getiriyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.