DAHA YEŞİL BİR EDREMİT İÇİN

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

DAHA YEŞİL BİR EDREMİT İÇİN

 

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü hizmetleri aksatmadan sürdürüyor. Belediye ekipleri parklar ve yeşil alanlar başta olmak üzere ilçe genelinde periyodik çalışmalara devam ediyor.

 

Edremit Belediyesi tüm park ve yeşil alanlarda düzenli olarak çalışmalara devam ediyor. Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile ilçenin vitrini olan yeşil alanların periyodik olarak bakımı sağlanıyor. Parklar ve orta refüjlerde mevsimlik çiçek ekimleri yapılırken, yeni ağaç dikimleri de devam ediyor. Yapılan çalışmalar vatandaşlar tarafından da takdirle karşılanıyor. Edremit’in çehresinin olumlu yönde değiştiğini belirten vatandaşların yapılan hizmetlerden memnun oldukları gözleniyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Yeşil ve doğa ile iç içe olan kentimizde, parklarımızın ve yeşil alanlarımızın bakımlı tutulması için özen gösteriyoruz. Edremit’in girişinden itibaren başladığımız bu çalışmaları koruyarak ileriye taşımak istiyoruz. Eminiz ki insanlarımız bu durumdan oldukça memnun. Yeşil alanlarımızı daha da artırarak vatandaşın nefes alabileceği noktaları çoğaltmak istiyoruz. Kazdağları’nın eteklerindeki bir kent olarak şiarımız; Daha yeşil bir Edremit” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.