DAHA YEŞİL BİR EDREMİT İÇİN

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

DAHA YEŞİL BİR EDREMİT İÇİN

 

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü hizmetleri aksatmadan sürdürüyor. Belediye ekipleri parklar ve yeşil alanlar başta olmak üzere ilçe genelinde periyodik çalışmalara devam ediyor.

 

Edremit Belediyesi tüm park ve yeşil alanlarda düzenli olarak çalışmalara devam ediyor. Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile ilçenin vitrini olan yeşil alanların periyodik olarak bakımı sağlanıyor. Parklar ve orta refüjlerde mevsimlik çiçek ekimleri yapılırken, yeni ağaç dikimleri de devam ediyor. Yapılan çalışmalar vatandaşlar tarafından da takdirle karşılanıyor. Edremit’in çehresinin olumlu yönde değiştiğini belirten vatandaşların yapılan hizmetlerden memnun oldukları gözleniyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Yeşil ve doğa ile iç içe olan kentimizde, parklarımızın ve yeşil alanlarımızın bakımlı tutulması için özen gösteriyoruz. Edremit’in girişinden itibaren başladığımız bu çalışmaları koruyarak ileriye taşımak istiyoruz. Eminiz ki insanlarımız bu durumdan oldukça memnun. Yeşil alanlarımızı daha da artırarak vatandaşın nefes alabileceği noktaları çoğaltmak istiyoruz. Kazdağları’nın eteklerindeki bir kent olarak şiarımız; Daha yeşil bir Edremit” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.