" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Farmasi Nedir?

1950 yılında Dr. Cevdet Tuna tarafından temelleri atılmış olan Farmasi; İstanbul ‘un Ömerli semtinde 40.000 m2‘lik bir alan içerisinde üretim yapmaya devam etmektedir.

Farmasi Nedir?
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

1950 yılında Dr. Cevdet Tuna tarafından temelleri atılmış olan Farmasi; İstanbul ‘un Ömerli semtinde 40.000 m2‘lik bir alan içerisinde üretim yapmaya devam etmektedir. Farmasi tamamen yerli olup %100 Türk malıdır. Farmasiürünleri; makyaj ve kozmetik ürünleri, kişisel bakım, saç bakımı, parfüm, bebek bakımı, ev ve mutfak gereçleri, temizlik ürünleri olmak üzere oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Farmasi tam tamına 14 farklı sertifika alarak ürün kalitesini ve ürünün güvenirliğini gözler önüne sermektedir. Ürünlerin hiçbiri içerisinde triclosan, paraben ve florid gibi kansere yol açan formüller bulunmamaktadır. Satılan hiçbir üründen şikayet gelmemesinin yanı sıra ürünlere olan ilgi de oldukça fazladır. Kendine ve ürünlerine güvenen başarılı firmanın ürünlerinde herhangi bir soruna rastlanılsa bile firma ürünün geri iadesini kabul ederek para iadesini de yapmaktadır.

Farmasi Helal Kozmetik Ürünleri

Farmasi ‘nin bir başka güzelliği ise; kozmetik ürünleri dahil olmak üzere hiçbir ürünün içerisinde vücut sağlığına zarar verecek bir kimyasalı barındırmamasıdır. İnsan sağlığını tehlikeye atmadan İslami kurallar çerçevesi içerisinde üretilmektedir. Ayrıca Farmasi; hiçbir ürününün hayvanlar üzerinde denenmesine izin vermemektedir. Bu yüzden Farmasi ürünlerinin Çin Pazarı ‘na gidişi bulunmamaktadır. Ayrıca Farmasi üyeişlemlerini tamamladıktan sonra satış danışmanlığı da yapılabilmektedir.

Farmasi İçerisinde Bulunmayan Zararlı Maddeler

Farmasi ürünlerinin hepsi Dr. Cevdet Tuna formülleri dahilinde hazırlanmakta olup içerisinde zararlı maddeleri bulundurmamaktadır. Farmasi ürünleri içerisinde paraben be ağır metallere rastlanmamaktadır. Dermotolojik tüm testlerden başarı ile geçmektedir. Fosfat, Fitalat ve Formaldehit içersinde yoktur. Hayvansal hiçbir katkı maddesi içerisinde yoktur. Tüm üretim aşamaları GMP (İyi Üretim Uygulamaları) ile uyum sağlamaktadır. Nesli tükenmekte olan hiçbir bitkiyi üretim esnasında kullanmamaktadır. Farmasi kozmetik ürünleri içerisinde GDO‘yu içerisinde barındıran bitkileri de kullanmamaktadır.

Tamamen doğal yöntemler ile güzellik bakımlarını yaparken doğadaki hiçbir hayvana da zarar vermemektedir. Hormon taşıyan hiçbir kimyasalı bünyesinde bulundurmamaktadır. 66 senedir ülkemizde var olup temizlik ürünleri dahil olmak üzere tüm kişisel bakım ihtiyacını tek başına karşılayabilmekte olan Farmasibaşarılarına hız kesmeden devam etmektedir. Farmasi ailesine dâhil olabilmek için Farmasi kayıt ile üye olunmalıdır. Hepsi ve daha fazlasına http://www.farmasiuyeolun.com/ adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.