" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Masif Mobilya, Usta Ellerde Sanata Dönüştü

Ahşabın doğal sıcaklığının, usta ellerde şekillendiğinde nasıl bir tarz yakaladığının en anlı örneklerinden biri olan masif mobilya, farklı yükseklilerde uygulanabilen dolapları, cam kapaklı Büfet’leri ile farklı olmayı benimseyenler için ideal çözümler sunuyor. Özel tasarım olan mobilya, gerek ahşabın dokusu, gerekse özel üretim olması sebebiyle sadece kullanıcısına özel sırlar taşıyor. Mermer Yemek Masası İle Fark Edileceksiniz […]

Masif Mobilya, Usta Ellerde Sanata Dönüştü
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ahşabın doğal sıcaklığının, usta ellerde şekillendiğinde nasıl bir tarz yakaladığının en anlı örneklerinden biri olan masif mobilya, farklı yükseklilerde uygulanabilen dolapları, cam kapaklı Büfet’leri ile farklı olmayı benimseyenler için ideal çözümler sunuyor. Özel tasarım olan mobilya, gerek ahşabın dokusu, gerekse özel üretim olması sebebiyle sadece kullanıcısına özel sırlar taşıyor.

Mermer Yemek Masası İle Fark Edileceksiniz

Mermerin doğallığını yüne ahşabın sıcaklığı ve dayanıklılığı ile birleştiren muhteşem çizgilere sahip bir mermer yemek masası, yemek sohbetlerinize şahitlik ederken, aynı zamanda geçmişten geleceğe köprü olan çizgileriyle de mutfak ve yemek odalarının havasını değiştirecek. Ürünlerinde her zaman doğallığı ve sadeliği savunan hammdizaynırları tarafından geliştirilen masada mermerin soğukluğundan bahsetmek de mümkün değil.

El yapımı Masif Mobilya Alternatiflere Açık Olanlar İçin

Yine el yapımından vaz geçemeyenlerin yanından ayrılamayacakları bir ürün. El yapımı masif mobilya, kapakları ve raf düzenleri değiştirilerek farklı mobilyalara dönüştürülebilen mobilyalar üretmek, sadece malzemelerin özelliklerinde yararlanmanın dışında, son derece yaratıcı bir tasarımın da doğal sonucu olarak ortaya çıkmış. Hamm tarafından geliştirilen tüm ürünleri bir arada görerek, tercihiniz doğrultusunda sipariş verebilmek için www.hamm.com.tr adresinden destek alabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.