" />
USD
3,7091
EURO
4,3626
ALTIN
152,8324

Pomeranian Özellikleri

Oldukça neşeli ve sempatik bir köpek ırkı olan Pomeranianboo olarak da bilinmektedir. Özellikle evlerde ve apartmanlarda beslemeye oldukça uygun bir ırktır.

Pomeranian Özellikleri
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Oldukça neşeli ve sempatik bir köpek ırkı olan Pomeranian boo olarak da bilinmektedir. Özellikle evlerde ve apartmanlarda beslemeye oldukça uygun bir ırktır. Yavruluk döneminde başka insan ve köpekler ile sosyalleşmesi daha sakin olmasını sağlamaktadır. Aileye bağlı ve öğrenmeye çok açık olan köpeklerdir. Bu sebeple de beslenmesi oldukça kolaydır.

İngiliz Bulldog Irkı Özellikleri

Evinde kalmayı ve zaman geçirmeyi seven bir köpek ırkı olan İngiliz Bulldog görünüşünün aksine çok da saldırgan bir köpek değildir. Genel olarak mutlu ve kibar bir köpek olarak tanımlanabilmektedir. Oldukça akıllı ve eğitimleri konusunda sorunsuz bir köpek ırkıdır.

  • Akıllı ve korkusuz bir köpektir.
  • Evine ve aile bireylerine bağlı ve korumacıdır.
  • Genel olarak mutlu ve sorunsuz davranışları bulunmaktadır.

Boo Köpek Bakımı

Bir diğer adı ile Pomeranian olan boo köpek oldukça sempatik görünüştü ve neşerli bir köpektir. Oynamayı çok sevmesine rağmen evde ve apartmanda bakımı mümkün ve kolaydır. Köpek ve kedi ırakları hakkında bilgi almak için www.elityavru.com adresindeki internet sitesini ziyaret edebilirsiniz

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.