EDREMİT BELEDİYESİ’NDE BAYRAMLAŞMA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

EDREMİT BELEDİYESİ’NDE BAYRAMLAŞMA

Edremit Belediyesi tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla hizmet binası ve belde şubelerinde ayrı ayrı bayramlaşma düzenlendi. Bayramlaşma merasimine katılımın yoğun olduğu gözlenirken Belediye Başkanı Kamil Saka,  Başkan yardımcıları ve belediye meclisi üyeleri vatandaşlarla tek tek ilgilenerek bayramlaştı.

Edremit Belediyesi’nde Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi. Merkez hizmet binası başta olmak üzere, Kadıköy, Zeytinli, Akçay, Güre ve Altınoluk şubelerinde gerçekleşen bayramlaşmalarda yoğun bir katılım gözlendi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, Mehmet Ertaş ve Belediye Meclisi üyeleri vatandaşların bayramını kutladı. Sıcak bir ortamda geçen bayramlaşmada Başkan Kamil Saka, büyüklerin elini öperken çocuklara da harçlık dağıttı. Başkan Saka,  “Son günlerde aldığımız şehit haberleri ve yaşadığımız acıların taze olması nedeniyle buruk bir bayram yaşıyoruz.  Ama bayramın birleştirici, bütünleştirici ruhuyla ülke olarak kenetlenerek daha güzel yarınları umutla gözlüyoruz. Böyle acıların bir daha yaşanmadığı daha güzel bir Türkiye hayali ile Edremitli hemşehrilerimin ve tüm yurttaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutluyor, sağlık ve mutluluk diliyorum” dedi. Edremit Belediyesi’nin bir gelenek haline getirdiği eski beldeler ve hizmet binalarında yaptığı bayramlaşmalara CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, CHP Balıkesir İl Başkanı Ender Biçki, Edremit Belediyesi Meclis üyeleri, Ed-Bel Genel Müdürü İbrahim Yakın, Esnaf Odaları Başkanları, sivil toplum örgütü temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar da katıldı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.