" />
USD
3,6779
EURO
4,3281
ALTIN
151,4451

PROTOKOLDEN ŞEHİT AİLELERİ VE ŞEHİTLİK ZİYARETİ

    Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ve protokol üyeleri Kurban Bayramı münasebetiyle şehit ailelerinin evlerine ve Garnizon Şehitliği’ne ziyaretlerde bulundular.     Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Kurban Bayramı münasebetiyle Balıkesir’in gururu olan şehitlerin aileleri ve Garnizon Şehitliği’ne düzenlenen ziyaretlere katıldı. Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Garnizon Komutanı […]

PROTOKOLDEN ŞEHİT AİLELERİ VE ŞEHİTLİK ZİYARETİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

 

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ve protokol üyeleri Kurban Bayramı münasebetiyle şehit ailelerinin evlerine ve Garnizon Şehitliği’ne ziyaretlerde bulundular.

 

 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Kurban Bayramı münasebetiyle Balıkesir’in gururu olan şehitlerin aileleri ve Garnizon Şehitliği’ne düzenlenen ziyaretlere katıldı. Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Garnizon Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan, Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Taner Büyükgöz ile bazı kurum ve kuruluşların müdürleri ile yöneticileri katıldı. Ziyaretlerde Vali Yazıcı’nın eşi Hanife Yazıcı ve Başkan Uğur’un eşi Nurgül Uğur ile birlikte diğer protokol üyelerinin eşleri de yeraldı.

 

İlk olarak Şehit İsmail Yılmaz’ın evine yapılan ziyarette Vali Yazıcı ve Başkan Uğur, şehit ailesine taziyede bulunarak bayramlarını kutladılar. İkinci ziyaret ise Şehit Ömer Faruk Bol’un evine gerçekleştirildi. Balıkesir protokolü son ziyaretlerini ise Şehit Turgay Açıkgöz’ün ailesine gerçekleştirdi.

 

Şehit ailelerine yapılan ziyaretlerin ardından protokol üyeleri Balıkesir Garnizon Şehitliği’ne ziyarette bulundular. Şehitlikte, şehit ailelerini taziyelerini sunan Vali Yazıcı ve Başkan Uğur ile protokol üyeleri burada şehitler için dualar ederek, mezarlarına karanfil bıraktılar.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.