" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Ersağ İle Kazanç Sistemi

Ersağ üyelerine kazanç sağlayan ve Denizli Ticaret Odasına kayıtlı bir şirkettir. Tüm dünyada geleceğin işi olarak görülen network marketing sistemi ile üyelerine önemli bir kazanç kapısı açan ve bunun beraberinde de bir kariyer imkanı sağlıyor.

Ersağ İle Kazanç Sistemi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ersağ üyelerine kazanç sağlayan ve Denizli Ticaret Odasına kayıtlı bir şirkettir. Tüm dünyada geleceğin işi olarak görülen network marketing sistemi ile üyelerine önemli bir kazanç kapısı açan ve bunun beraberinde de bir kariyer imkanı sağlıyor. Ersağ ürünleri aynı zamanda doğaya zarar vermeyen ve fosfat içermeyen, zararlı kimyasalların olmadığı doğal ürünleri ile de ön plana çıkan yüzde yüz yerli sermayeye sahip bir firma özelliğini taşımaktadır. Üyelik işlemlerinde asla üyelerden aidat v.s gibi bedeller alınması da söz konusu değildir. Bu özellikleri ile birlikte oldukça ön plana çıkan firma kurulduğu günden bu yana her zaman doğal malzemeler kullanarak çevre dostu olduğunu kanıtlamıştır.

Ersağ ürünleri ve üyelik

2006 senesinde kurulan ve bütün kazancını ülke ekonomisine aktaran yerli bir firma olmanın beraberinde çeşitli temizlik malzemeleri, kozmetik ürünleri, gıda takviyeleri ve tekstil ürünleri sunan firma çok sayıda sertifika ve kalite belgesine sahiptir. Konsantre olarak sunulan ve hiçbir kimyasal içermeyen helal sertifikalı ürünleri ile güvenle kullanabilirsiz. Bu ürünleri hem kendiniz temin ederken kazanç sistemine dahil olmak için üyelik gerçekleştirmeniz yeterlidir ve bu işlemler olukça kolaydır. Başvuru sırasında T.C kimlik no, adres ve iletişim gibi bilgiler istenmektedir. T.C kimlik numarası yapacağınız alışverişler sırasında size fatura kesileceği için mutlaka gereklidir ve bu nedenle talep edilmektedir.  Üyelik işlemi sorası Ersağ ürünlerini kendiniz için sipariş edebilir ya da satışını yapabilirsiniz.

Üyelik işlemini gerçekleştirdikten sonra firmanın yetkili çalışanları onay işlemlerini yapacaktır. Sonrasında sponsor ve temsilcilik bilgileri tarafınıza bildirilir. Üyelik sırasında ve sonrasında üyelik için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur ve alışveriş ve siparişlerinizde kota söz konusu değildir. Firmaya üye olduktan sonra dilediğiniz takdirde yine herhangi bir ücret ödemeden üyeliğinizi dilediğiniz zaman iptal ettirebilirsiniz. Gerçek bir kazanç sistemi olan bu üyelik sistemi ile ürünleri %20 indirimle alabilecek ve bunu beraberinde üye olarak vereceğiniz siparişlerde hediye ürünler kazanabileceksiniz. Ersağile kazançlı çıkmak için yapmanız gereken tek şey http://www.ersaguyeolun.com/ üzerinden üyelik başvuru formunu doldurmaktır.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.