Aile Terapisi Danışmanlığı İle Güler Yüzlü Aileler

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreDesenli Beton Kalıpları – 8 Temmuz 2017Antalya Rent A Car – 5 Temmuz 2017Kitaplık Seçimi Ve Dizimi – 2 Temmuz 2017Kadıköy Siemens Servisinde Beklenti Ötesi Hizmet – 2 Temmuz 2017Kadıköy’de Bosch Servisi – 2 Temmuz 2017İstanbul Baymak Özel Servisi – 2 Temmuz 2017Orijinal Tonerle Orjinal Baskılar – 2 Temmuz 2017İstanbul Bosch […]

Aile Terapisi Danışmanlığı İle Güler Yüzlü Aileler

 

Aile terapisti danışmanlığı alacak aile bireylerin her iki tarafın da bunu kabul etmesi gerekmektedir. Bu sayede danışman ile yapılacak görüşmeler daha verimli hale gelecektir. Bireylerin danışman karşısında birbirlerini suçlamadan açık bir dille sorunlarını dile getirmeleri önerilir. Karşı tarafı suçlayıcı ifadeler iletişimi daha da zora sokacağından bu üslup fazlası ile zararlıdır. Aile terapisi danışmanlığı sorunu çözemeyen aile bireyleri için oldukça faydalı bir hizmettir. Ülkemizde de yaygınlaşmaya devam etmektedir.

Hipnozla Zayıflama Yöntemlerinden En Trendi

Hipnoz telkinle uyku ile uyanıklık arasındaki kişiye verilen komutların kişinin bilinci yerine gelmesi ile uygulamasına denir. Hipnoz uzman kişiler tarafından yapılmadığında hipnoz olacak kişiye zarar verecek bir hale dönüşebilir. Psikoloji biliminde kabulü zamana yayılan ve ilk keşfedildiği yıllarda kabul edilmeyen bu yöntem çok hassas bir yöntemdir. Bu yöntem ile kişilerin zayıflaması bile sağlanmaktadır. Hipnozla zayıflama zayıflamak isteyenlerin tercih ettiği yöntemlerden sadece birisidir. Etkili olup olmaması kişiden kişiye değişmektedir.

Hipnozla Sigara Bırakma

Sigaranın sağlığa olan zararını bireyler çoğalan bilimsel araştırmalar sayesinde daha çok anlamakta ve sigarayı bırakmak için değişik mücadeleler vermektedirler. Sigarayı bırakmak isteyen kişilere önerilen yöntemlerden biri hipnozla sigara bırakma yöntemidir. www.skonseptdanismanlik.com sitesinden hipnozda uzman kişilerle iletişime geçebilir ve sigarayı bırakmada bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.