" />
USD
3,7092
EURO
4,3627
ALTIN
152,8689

KANVAS TABLO İLE HATIRALARI ÖLÜMSÜZLEŞTİRİN

Şık, canlı ve kaliteli bir kanvas tablo, sadece mekânı değil, kişinin kendisinide temsil eder. Hedefleri, hayalleri ve saklı kişilikleri anlatmada bir ayna gibidir. Fakat, alelade, basit ve kalitesiz bir tablo, hem görüntü kirliliği yaratır , hem kısa sürede yıpranarak  çöpe gider. Aradığınız tüm özellikler kaliteli standartlar dahilinde burada toplandı. Sizlere en uygun, orijinal kanvas tablo […]

KANVAS TABLO İLE HATIRALARI ÖLÜMSÜZLEŞTİRİN
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Şık, canlı ve kaliteli bir kanvas tablo, sadece mekânı değil, kişinin kendisinide temsil eder. Hedefleri, hayalleri ve saklı kişilikleri anlatmada bir ayna gibidir. Fakat, alelade, basit ve kalitesiz bir tablo, hem görüntü kirliliği yaratır , hem kısa sürede yıpranarak  çöpe gider.

Aradığınız tüm özellikler kaliteli standartlar dahilinde burada toplandı. Sizlere en uygun, orijinal kanvas tablo modelleri özenle hazırlandı ve beğenilerinize sunuldu. Tablolar hazırlanırken, en büyük amaç, tablonun size güzel bir enerji yansıtmasını sağlamaktır. Malzeme ve işçilik kalitesine, teknoloji güzellikleri de eklenince, ortaya tarif edilemez bir güzellik çıkıyor.

Kullanılan bütün malzemelerde, kaliteden kaçmadan en iyisini ürettiler. Yıllar boyunca, renkleri solmadan, akmadan durması için orijinal boya ve özel vernik kullanıldı. Kokusuz ve insan sağlığına zarar verecek etken maddeler bulunmamaktadır. Duvarınızda şıklığın farklı bir sembolü olan kanvas tablo özel üretilmiştir. Branda yada naylondan yapılmış tuval bezi kesinlikle kullanılmaz. %100 pamuk tuval bezi üzerine tasarlanır. Yanlarından bakıldığında, resimlerin görünümünde kopukluk yoktur. Muhteşem kalitedeki 5’li kanvas modellerini mutlaka incelemelisiniz. Fiyatlarda ve siparişlerde büyük kolaylık sağlanıyor. Kargo ücreti olmadığı için, sadece ürün fiyatı ödeyeceksiniz. Dilerseniz ailece beğendiğiniz bir fotoğrafı yollayıp, tasarım yaptırabilirsiniz. En titiz çalışmalar sizler için hazırlanmaktadır ve memnuniyetiniz garantidir. Kaliteyi uygun fiyata almanın tadını çıkarın. Anılarınız duvarınızda ölümsüz olsun, eskimeden yıpranmadan uzun yıllar kalsın.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.