" />
USD
3,6763
EURO
4,3210
ALTIN
151,6582

En Seçkin Bebek Ajansları

  Oyunculuğa ve mankenliğe giden yolun en önemli fırsatı olarak görülen ajanslar, Bebek Ajansları hizmetiyle de yapımcı ve deneyimli ekibin katılımıyla gerçekleşen eğitimlerde ileride miniklerin kataloglarda yer almasını sağlayarak profesyonelliğin ilk adımını sağlayacaktır. Özellikle küçük yaş grubundaki çocuklarınızın yetenekli olduğunu düşünüyorsanız, cast ajansına kayıt yaptırmak gelecek adına çok daha avantajlı olacaktır. Ajans Kayıtları İle Oyunculuğun […]

En Seçkin Bebek Ajansları
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Oyunculuğa ve mankenliğe giden yolun en önemli fırsatı olarak görülen ajanslar, Bebek Ajansları hizmetiyle de yapımcı ve deneyimli ekibin katılımıyla gerçekleşen eğitimlerde ileride miniklerin kataloglarda yer almasını sağlayarak profesyonelliğin ilk adımını sağlayacaktır. Özellikle küçük yaş grubundaki çocuklarınızın yetenekli olduğunu düşünüyorsanız, cast ajansına kayıt yaptırmak gelecek adına çok daha avantajlı olacaktır.

Ajans Kayıtları İle Oyunculuğun İle Adımı

Dizi oyunculuğu, sinema oyunculuğu, reklam filmi oyunculuğu, hostes, model gibi alanlarda yer edinmek için gelecek vadeden firmalar aracılığıyla Ajans Kayıtları yaparak tüm olanakların kapısını aralayabilirsiniz. Bu ajansların oyuncu olmak isteyenler için önemli fırsatlar sunmaktadır.

  • Yapım şirketler cast ajanslarıyla irtibata geçerek oyuncu seçimi yapıyor.
  • Ajanslar oyuncu adaylarıyla sözleşme yapabiliyor.
  • Oyuncu adayları, ajanslar aracılığıyla çeşitli yapım firmalarıyla görüşmeye yönlendiriliyor.
  • Cast ajanslarına online başvuru da yapabilirsiniz.

Cast Ajansları Başvuru Formu

Ajanslara olan başvurular online olarak da gerçekleştirilebiliyor. Siz de www.castistanbul.com adresinden Cast Ajansları Başvuru Formu işlemlerinizi gerçekleştirerek ajans bünyesine katılabilir, projelerde yer alma fırsatlarını elde edebilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.