Alanya Otelleri

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreDesenli Beton Kalıpları – 8 Temmuz 2017Antalya Rent A Car – 5 Temmuz 2017Kitaplık Seçimi Ve Dizimi – 2 Temmuz 2017Kadıköy Siemens Servisinde Beklenti Ötesi Hizmet – 2 Temmuz 2017Kadıköy’de Bosch Servisi – 2 Temmuz 2017İstanbul Baymak Özel Servisi – 2 Temmuz 2017Orijinal Tonerle Orjinal Baskılar – 2 Temmuz 2017İstanbul Bosch […]

Alanya Otelleri

 

 

Senelerden beri tatilcilerin ilgi odağı olmayı başarmış, Türkiye’nin en büyük tatil şehri Alanya’dır. Her yıl başta Almanlar olmak üzere dünyanın dört bir yerinden yüz binlerce turist akın etmektedir. Turizme büyük ölçüde katkı sağlayan Alanya otelleri her yıl yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Kleopatra Plajı’nın güzelliği, Dim Çayı’nın huzuru ve her türlü spor aktivite imkanıyla tatil seçeneği için ilk akıllara gelen yerdir.

 

Eğlencenin Adresi Kemer Otelleri

 

Antalya’ya 40 km mesafede olan Kemer ilçesi, öncelerden pek turizme açılamamış olsa da son zamanlarda hayli ilgi gören bir tatil bölgesi olmuştur. Yoğun olarak geçirdiğiniz bir yılın sonunda biraz rahatlamak imkanı sunan Kemer otelleri farklı şehirlere nazaran pek çok eğlence imkanını da sizlere sunuyor.

 

Tarih Kokan Side Otelleri

 

Manavgat ilçesine bağlı bir tatil köyü olan Side’nin geçmişi milattan önceki yıllara kadar dayanmaktadır. Bundan dolayı tarihi yaşanmışlıklarıyla da sizi kendisine çekebiliyor. Tarihi olduğu kadar deniziyle de sizleri büyüleyen Side otelleri, erken rezervasyon fırsatıyla en güzel imkanları yakalayabilmeniz için www.valstur.com’da sizleri bekliyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.