" />
USD
3,6780
EURO
4,3433
ALTIN
151,1796

Araba Alım Satımı Artık Çok Kolay

Kimi zaman  paraya sıkışabilir, acil para sıkıntısı çekebilir ya da nakit ihtiyacı duyabiliriz. Bu gibi durumlarda süratle aracımızı elimizden çıkarmamız gerekebilir. Ya da kimi zaman çok düşeş bir fiyata gönlümüzde yatan başka bir araç görürüz ve gönlümüz ona kayar. Böyle bir durumda da istediğimiz tek şey kullandığımız aracı elimizden bir an önce çıkarmak olacaktır. Fakat […]

Araba Alım Satımı Artık Çok Kolay
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Kimi zaman  paraya sıkışabilir, acil para sıkıntısı çekebilir ya da nakit ihtiyacı duyabiliriz. Bu gibi durumlarda süratle aracımızı elimizden çıkarmamız gerekebilir. Ya da kimi zaman çok düşeş bir fiyata gönlümüzde yatan başka bir araç görürüz ve gönlümüz ona kayar. Böyle bir durumda da istediğimiz tek şey kullandığımız aracı elimizden bir an önce çıkarmak olacaktır. Fakat maalesef ki böyle durumlarda 2. el araba alım satım konularında acele ile yaptığımız işlemler sonrasında maddi kayıplara uğramak kaçınılmaz olmaktadır.

Bu gibi durumlarda müşterilerinin imdadına yetişen ve onları düştükleri durumdan kurtaran sa oto araba alımı yapan firmamız olmakta…  Hizmet politikamızda asla müşterilerimizden faydalanmak ya da bu tarz çıkmazları fırsat bilmek gibi bir durum söz konusu bile olamaz. Tam aksine 2. el oto alım satım konusunda müşterilerimizi hiç üzmüyor hatta mütabakata varabileceğimiz müşterilerin vergi, trafik borçlarından tutunda ödenemeyen kredilerini dahi ödeyerek satın alımı da gerçekleştirebilmekteyiz.
Burada sizin yapmanız gereken tek şey oto araba alımı yapan sitemize ulaşmak ve ana sayfa da yer alan formu doldurmaktır. Bu form için ad, soy ad bilgilerinizi ve cep telefon numaralarınızı girdiğiniz gibi altta yer alan aracınızla ilgili olan birkaç soruyu da doldurarak göndere basmanız yeterli oluyor. Talebinizin ardından kısa bir süre sonra size döndüğümüzde  işlemlerin süratine siz dahi inanamayacaksınız. Araba alım satımı konusunda size hiç kimsenin yapmayacağı süratte işlemlerinizi gerçekleştirdiğimizi göreceksiniz.  Firmamız sayesinde aracınız,  expertiz işleminde kısa bir muayeneden geçerek satış ve ödeme işlemleri içinde en çok bir saat kadar bir vakit ayıracaksınız. Öte yandan alım satım işlemleri de asla banka hesabınıza paranız ödenmeden gerçekleştirilmeyecektir.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.