" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BAŞKAN UYSAL YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINI OKULLARI ZİYARET EDEREK KUTLADI

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılının başlamasıyla birlikte, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Burhaniye’de ki ilk, orta ve lise denginde eğitim veren okulları ziyaret etti. Okullarda görev yapan öğretmenlerin, idarecilerin ve öğrencilerin yeni eğitim öğretim yılını kutlayan Belediye Başkanı Necdet Uysal yeni dönemin hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulundu. İlköğretim haftası kapsamında Burhaniye’de ki okulları ziyaret eden Burhaniye […]

BAŞKAN UYSAL YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINI OKULLARI ZİYARET EDEREK KUTLADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılının başlamasıyla birlikte, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Burhaniye’de ki ilk, orta ve lise denginde eğitim veren okulları ziyaret etti. Okullarda görev yapan öğretmenlerin, idarecilerin ve öğrencilerin yeni eğitim öğretim yılını kutlayan Belediye Başkanı Necdet Uysal yeni dönemin hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulundu.

İlköğretim haftası kapsamında Burhaniye’de ki okulları ziyaret eden Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Burhaniye’de yeni açılan Şehit Mustafa Serin Ortaokulu ve Yıldız Özsaraç Anaokulu’nda ki eksiklikler hakkında da tespitler yaptı. 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara Gölbaşı Özel Harekât Daire Başkanlığı’na yapılan saldırı sırasında şehit düşen Mustafa Serin’in ismi Burhaniye Cumhuriyet Mahallesi’nde yapılan yeni okula verildi. İlk kez ders zili çalan okulun ilk gününde Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, idarecilerin, öğretmenlerin ve öğrencilerin yeni eğitim öğretim yılını kutlarken okul yönetimi ve öğretmenleri tarafından belirtilen eksiklikler konusunda da belediyenin ilgi müdürlerine eksikliklerin giderilmesi konusunda talimatlar verdi. Okulu gezdikten sonra öğrenciler ile sohbet eden Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal ilçedeki diğer okulları da ziyaret ederek yeni eğitim öğretim yıllarının hayırlı olmasını diledi. Yeni açılan Yıldız Özsaraç Anaokulu’nda da minik öğrenciler ile vakit geçiren Başkan Uysal, okul bahçesinde Burhaniye Belediyesi tarafından yapılan düzenlemeleri yerinde inceledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.