" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Evlilik Yolunda Tamtur Yüzük

    Geçmişten günümüze kadar gelen, evlilik ile ilgili en önemli geleneklerden biri çiftlerin kullanacakları alyanstır. Tasarımların sınır tanımadığı ve gelişen estetik yargıya göre şekillenen alyans anlayışında son zamanlarda ışıltıdan vazgeçmeyen kadınların tercihi tamtur yüzüklerdir. Adından da anlaşılacağı üzere yüzük çevresi tam bir tur taşlarla kaplıdır. Sonsuzluğu simgelediği düşünülünce şıklığı ve zarifliğine ek duygusal güdüleri […]

Evlilik Yolunda Tamtur Yüzük
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

 

Geçmişten günümüze kadar gelen, evlilik ile ilgili en önemli geleneklerden biri çiftlerin kullanacakları alyanstır. Tasarımların sınır tanımadığı ve gelişen estetik yargıya göre şekillenen alyans anlayışında son zamanlarda ışıltıdan vazgeçmeyen kadınların tercihi tamtur yüzüklerdir. Adından da anlaşılacağı üzere yüzük çevresi tam bir tur taşlarla kaplıdır. Sonsuzluğu simgelediği düşünülünce şıklığı ve zarifliğine ek duygusal güdüleri harekete geçiren bir takı olarak tercih edilmeye başlanmıştır. Aşkın ve bağlılığın ifadesi olan tamtur yüzük çeşitli renk, karat ve kesimlerde hazırlanabilir. Zarafetin ve şıklığın duygularla bütünleştiği bu yüzükler mutlu anlarınıza ışıltısıyla eşlik edecektir.

Beyazın Şıklığı Gümüş Set

Gümüş takı dünyasının vazgeçilmezidir! Kadınların ışıltılı dünyasında yeri çok büyük olan gümüşün kolay edinilmesi ve dikkat çekiciliği onu kadın aksesuarlarında olmazsa olmaz yapmaktadır. Gümüş set günlük veya şık bir ziyaret için olan kombinleri tamamlamak adına tercih edilebilir ve set halinde kullanılabileceği gibi ayrı ayrı parçalar halinde de muhteşem görünmenizi sağlayabilir.

Kombinlerinizi Şapka İle Tamamlayın

Şapka herkesin çok sevdiği fakat bir türlü kullanmaya cesaret edemediği bir aksesuardı. Fakat günümüzde bu yargı yavaşça yıkılmaya başlandı ve şapkanın değişken stillerine kapıldık. Kendine güvenini tazeleyerek adeta tarzına göre hissedebilmenin en kısa yolu. Tarzınızı yansıtan bu aksesuar ile dinamik ve kararlı görünerek etkileyici olmanız kaçınılmaz. Şapka takmak cesur olmaktır. www.takidukkani.com farklı kombinlerde kullanabileceğiniz şapka çeşitlerini sizlere getiriyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.