" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları, merkezden merkeze değişebilmektedir. Bu fiyat farklılığının sebebi ise merkezin teknolojik altyapısı, sahip olduğu deneyim, kullandığı lazer sistemleri, merkezin hijyen koşulları, uzman ekip ve diğer faktörlerdir.

Lazer Epilasyon Fiyatları
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Lazer epilasyon fiyatları merkezden merkeze değişebilmektedir. Bu fiyat farklılığının sebebi ise merkezin teknolojik altyapısı, sahip olduğu deneyim, kullandığı lazer sistemleri, merkezin hijyen koşulları, uzman ekip ve diğer faktörlerdir.

Lazer epilasyon, selektif fototermolizis prensibi ile uygulanmaktadır. Lazer epilasyon yönteminde, kıl üzerinden özgün ışınlar, kıl köküne yoğunlaşır. Bu sayede ısı enerjisi ile kıl kökünde tahribat oluşturulur. Bu da istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmayı sağlar. Kullanılan ışınlar yalnızca kıl kökünü hedef aldığı için cilde ya da çevre dokulara herhangi bir hasar söz konusu değildir.

Lazer epilasyonun tıbbi gerçeklere uygun olarak yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Ticari çıkarlar ön planda tutulmamalıdır. Fiyat ve daha ayrıntılı bilgiler için http://www.marmarahair.com/ aracılığı ile sorularınızı sorabilirsiniz.

Epilasyon yaptıracağınız merkezi seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Deneyimli bir lazer epilasyon merkezinin seçilmesine dikkat edilmelidir. Uzman olmayan kişiler tarafından uygulanan lazer, cilt üzerinde kalıcı hasarlar bırakabilir. Uzman kişilerce uygulanan lazerde ise, herhangi bir yan etki gözlemlenmemektedir. Lazer uygulanacak bölge, işlemden önce temizlenmeli ve işlem süresince kişiye bilgi verilmelidir.  Lazer epilasyonda, kıl oluşumunda gerekli olan olgunlaşma evresinin tamamlanması gerekir. Seans sayıları kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Saç mezoterapisi

Saç mezoterapisi, saçın ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral, protein gibi besin ögelerinin saçlı deri içine enjekte edilmesidir. Küçük dozlar halinde uygulanmaktadır. Dermis içine direkt olarak uygulandığı için hücresel metabolizmanın uyarılmasına yardım eder. Bu şekilde de dokuların canlanmasını sağlar. Saçın gereksinimlerine ve kişinin özelliklerine göre seans sayısına karar verilir. Saç mezoterapisi; hem erkeklere hem de kadınlara uygulanabilir.

Saç dökülme sebepleri ise:

  • Stres kaynaklı saç dökülme,
  • Mevsimsel saç dökülme,
  • Metabolik kaynaklı saç dökülmeleri,
  • Hamilelik sebebiyle yaşanana hormonal değişim kaynaklı saç dökülme.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.