HAVRAN İLKÖĞRETİM HAFTASINI KUTLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

HAVRAN İLKÖĞRETİM HAFTASINI KUTLADI

2016 – 2017 Eğitim – Öğretim yılı İlköğretim Haftası nedeniyle Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün çelenginin sunulması ile başlayan kutlamalar İlçemiz Aliçetinkaya İlkokulu’ nda yapılan program ile devam etti.

Kutlama Programına İlçe Kaymakam Yasin ÖZTÜRK, İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Hüseyin ASARLI, İlçe Milli Eğitim

Müdürü Yusuf SÖBÜOĞLU, İlçe Emniyet Müdürüm İsmail TUR, Resmi Daire Amirleri, Okul Yöneticileri, Öğretmenler ve Veliler katıldı.

İlkokula yeni başlayan minik öğrencilere protokol üyeleri tarafından çiek verilerek kutlanan programda minik öğrenci korosu okul şarkıları sunumu yaptılar.öğrencilerin ilköğretim haftası okul ve okumanın önemi ile ilgili şiirlerinin sunumundan sonra kutlama programı sona erdi.

Havran İlçesi’ndeki diğer ilk ve ortadereceli okullar da ilköğretim haftasını kendi okullarında verilen kutlama programı çerçevesinde uyguladılar.Ayhan KURT

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.