HAVRAN İLKÖĞRETİM HAFTASINI KUTLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

HAVRAN İLKÖĞRETİM HAFTASINI KUTLADI

2016 – 2017 Eğitim – Öğretim yılı İlköğretim Haftası nedeniyle Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün çelenginin sunulması ile başlayan kutlamalar İlçemiz Aliçetinkaya İlkokulu’ nda yapılan program ile devam etti.

Kutlama Programına İlçe Kaymakam Yasin ÖZTÜRK, İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Hüseyin ASARLI, İlçe Milli Eğitim

Müdürü Yusuf SÖBÜOĞLU, İlçe Emniyet Müdürüm İsmail TUR, Resmi Daire Amirleri, Okul Yöneticileri, Öğretmenler ve Veliler katıldı.

İlkokula yeni başlayan minik öğrencilere protokol üyeleri tarafından çiek verilerek kutlanan programda minik öğrenci korosu okul şarkıları sunumu yaptılar.öğrencilerin ilköğretim haftası okul ve okumanın önemi ile ilgili şiirlerinin sunumundan sonra kutlama programı sona erdi.

Havran İlçesi’ndeki diğer ilk ve ortadereceli okullar da ilköğretim haftasını kendi okullarında verilen kutlama programı çerçevesinde uyguladılar.Ayhan KURT

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.