" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Burun Estetiği Fiyatları

  Burun yapısından ve şeklinin görünümünden memnun olmayanlar, estetik operasyonlar sayesinde hayal ettikleri burun yapısı ve şekline kavuşabilmektedir. Burundaki görünümlerin iyileştirilmesi açısından önemli bir operasyon olan burun ameliyatı hem güvenli hem de komplikasyonsuz bir uygulamadır. Bu nedenle, her yıl binlerce kişi burun estetiği yaptırmaktadır. Tıp dilindeki adı rinoplasti olan burun estetiği operasyonu yaptırılmadan önce, operasyon […]

Burun Estetiği Fiyatları
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Burun yapısından ve şeklinin görünümünden memnun olmayanlar, estetik operasyonlar sayesinde hayal ettikleri burun yapısı ve şekline kavuşabilmektedir.

Burundaki görünümlerin iyileştirilmesi açısından önemli bir operasyon olan burun ameliyatı hem güvenli hem de komplikasyonsuz bir uygulamadır. Bu nedenle, her yıl binlerce kişi burun estetiği yaptırmaktadır.

Tıp dilindeki adı rinoplasti olan burun estetiği operasyonu yaptırılmadan önce, operasyon için bir fiyat araştırılmasının yapılması gerekmektedir. Sırf ucuz diye sağlıksız ortamlarda bu uygulamalar gerçekleştirilmemelidir. Bu nedenle burun estetik fiyatları hem uygun olan hem de kaliteli yerler tercih edilmelidir.

Operasyonların içeriğine göre belirlenen burun estetiği fiyatları 2016 yılında geçen yıllara göre biraz daha yükseliş gösterebilecektir. Enflasyon yükselmesinin de etkide bulunduğu bu fiyatlar, hastanede kaç gün kalacağınıza, uygulanacak anestezi türüne, doktorun kendisine belirlediği fiyata ve ameliyatın büyüklük derecesine bağlı olarak değişebilmektedir.

Burun görünümünü iyileştirme amacıyla yapılan burun estetiği operasyonları, mutlaka uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilmeli ve hastalara bu operasyonlar ile ilgili gerekli bilgiler doğru bir şekilde verilmelidir. Operasyon sonrasında da hastaların kendilerine dikkat etmeleri oldukça önemlidir.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.