ADD EDREMİT’TEN OKULLARA DESTEK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

ADD EDREMİT’TEN OKULLARA DESTEK

ADD Edremit şubesi dernek olanakları ile ilçedeki okullara destek olamaya devam ediyor.

Edremit Göbelezoğlu Ortaokulu, Atatürk büst ve kaidesinin bakım ve onarımı ADD Edremit şubesince yaptırıldı.

Şube Başkanı Yüksel Eker konuyla ilgili yaptığı açıklamada;”İlçemizdeki okullarda Atatürk büst ve kaidelerin bakımlarını yaptırmaya devam edeceğiz. Bu güne kadar dört okulun Atatürk büstlerinin bakımlarını tamamladık.  Aynı zamanda ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye ve kıyafet desteği vermekteyiz. Bu eğitim döneminde 30 öğrencimize kırtasiye ve kıyafet yardımında bulunduk. Ayrıca 25 öğrencimiz de burs verdik. İmkânlarımız ölçüsünde bu tür eğitime destek faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Derneğimize bu amaçlarla destek olan kişi ve kurumlara ve emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Göbelezoğlu Ortaokulu Müdürü Aydın Kulaksızoğlu da yardımlarından dolayı ADD Edremit Şube Başkanı Yüksel Eker ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini iletti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.