ADD EDREMİT’TEN OKULLARA DESTEK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

ADD EDREMİT’TEN OKULLARA DESTEK

ADD Edremit şubesi dernek olanakları ile ilçedeki okullara destek olamaya devam ediyor.

Edremit Göbelezoğlu Ortaokulu, Atatürk büst ve kaidesinin bakım ve onarımı ADD Edremit şubesince yaptırıldı.

Şube Başkanı Yüksel Eker konuyla ilgili yaptığı açıklamada;”İlçemizdeki okullarda Atatürk büst ve kaidelerin bakımlarını yaptırmaya devam edeceğiz. Bu güne kadar dört okulun Atatürk büstlerinin bakımlarını tamamladık.  Aynı zamanda ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye ve kıyafet desteği vermekteyiz. Bu eğitim döneminde 30 öğrencimize kırtasiye ve kıyafet yardımında bulunduk. Ayrıca 25 öğrencimiz de burs verdik. İmkânlarımız ölçüsünde bu tür eğitime destek faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Derneğimize bu amaçlarla destek olan kişi ve kurumlara ve emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Göbelezoğlu Ortaokulu Müdürü Aydın Kulaksızoğlu da yardımlarından dolayı ADD Edremit Şube Başkanı Yüksel Eker ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini iletti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.