" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ADD EDREMİT’TEN OKULLARA DESTEK

ADD Edremit şubesi dernek olanakları ile ilçedeki okullara destek olamaya devam ediyor. Edremit Göbelezoğlu Ortaokulu, Atatürk büst ve kaidesinin bakım ve onarımı ADD Edremit şubesince yaptırıldı. Şube Başkanı Yüksel Eker konuyla ilgili yaptığı açıklamada;”İlçemizdeki okullarda Atatürk büst ve kaidelerin bakımlarını yaptırmaya devam edeceğiz. Bu güne kadar dört okulun Atatürk büstlerinin bakımlarını tamamladık.  Aynı zamanda ihtiyaç […]

ADD EDREMİT’TEN OKULLARA DESTEK
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

ADD Edremit şubesi dernek olanakları ile ilçedeki okullara destek olamaya devam ediyor.

Edremit Göbelezoğlu Ortaokulu, Atatürk büst ve kaidesinin bakım ve onarımı ADD Edremit şubesince yaptırıldı.

Şube Başkanı Yüksel Eker konuyla ilgili yaptığı açıklamada;”İlçemizdeki okullarda Atatürk büst ve kaidelerin bakımlarını yaptırmaya devam edeceğiz. Bu güne kadar dört okulun Atatürk büstlerinin bakımlarını tamamladık.  Aynı zamanda ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye ve kıyafet desteği vermekteyiz. Bu eğitim döneminde 30 öğrencimize kırtasiye ve kıyafet yardımında bulunduk. Ayrıca 25 öğrencimiz de burs verdik. İmkânlarımız ölçüsünde bu tür eğitime destek faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Derneğimize bu amaçlarla destek olan kişi ve kurumlara ve emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Göbelezoğlu Ortaokulu Müdürü Aydın Kulaksızoğlu da yardımlarından dolayı ADD Edremit Şube Başkanı Yüksel Eker ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini iletti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.