" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BURHANİYE DE İLÇE GÜVENLİK KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Hizmetleri Yönetmeliği’nin 60. maddesi çerçevesinde, İlçe Kaymakamlığı koordinesi ile Burhaniye İlçe genel güvenliğine ilişkin yürütülecek hizmetlere, toplumun katılımını ve desteğini sağlamak, güvenliğe ilişkin sorunları yerel düzeyde tespit etmek ve hizmetleri geliştirmek amacıyla, Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda 2016 Yılı 2. İlçe Güvenlik Danışma Kurulu Toplantısı yapıldı. Kaymakam Hüseyin […]

BURHANİYE DE İLÇE GÜVENLİK KURULU TOPLANTISI YAPILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Hizmetleri Yönetmeliği’nin 60. maddesi çerçevesinde, İlçe Kaymakamlığı koordinesi ile Burhaniye İlçe genel güvenliğine ilişkin yürütülecek hizmetlere, toplumun katılımını ve desteğini sağlamak, güvenliğe ilişkin sorunları yerel düzeyde tespit etmek ve hizmetleri geliştirmek amacıyla, Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda 2016 Yılı 2. İlçe Güvenlik Danışma Kurulu Toplantısı yapıldı. Kaymakam Hüseyin Öner , toplantıda güvenlikte önceliklerin belirlendiğini anlattı.

Kaymakamlık Toplantı Salonundaki Kaymakam Hüseyin Öner’in başkanlığındaki İlçe Güvenlik Danışma Kurulu Toplantısına, Belediye Başkan Vekili Sevda Padem, Emniyet Müdürü Tuncay Orhan, Jandarma Komutanı İsmail Aybaş, İlçe Sağlık Müdürü Dr.Faruk Kendigelen, Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır. Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Bayram ve Mahkeme Mahallesi Muhtarı beksat Topçu katıldı.  Toplantıda, güvenlikte, bu güne kadar yapılanlar ve yapılması gereken konular masaya yatırıldı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.