" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ÇÖPLÜK HALİNE GETİRİLEN ALANDA YANGIN

  Çanakkale ile Balıkesir il sınırını belirleyen Mıhlı Çayında dere yatağına atılan çöplerin alev almasıyla başlayan yangın Küçükkuyu ve Altınolukta heyecan yarattı.   Mıhlı Çayı Şelalesinin alt kısmında dere yatağına atılan atıklar nedeniyle  çöplük haline gelen alanda akşam saatlerinde Edremit tarafında başlayan yangın Küçükkuyu Orman Şefliği,Küçükkuyu Belediyesi İtfaiye Ekibi ile Altınoluk Orman Şefliği ve Edremit […]

ÇÖPLÜK HALİNE GETİRİLEN ALANDA YANGIN
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Çanakkale ile Balıkesir il sınırını belirleyen Mıhlı Çayında dere yatağına atılan çöplerin alev almasıyla başlayan yangın Küçükkuyu ve Altınolukta heyecan yarattı.

 

Mıhlı Çayı Şelalesinin alt kısmında dere yatağına atılan atıklar nedeniyle  çöplük haline gelen alanda akşam saatlerinde Edremit tarafında başlayan yangın Küçükkuyu Orman Şefliği,Küçükkuyu Belediyesi İtfaiye Ekibi ile Altınoluk Orman Şefliği ve Edremit İtfaiye Ekiplerinin yoğun çabaları sonucu zeytinlik alanlara ulaşmadan kısa sürede söndürüldü. Altınoluk ve Küçükkuyu Jandarma Karakol Komutanları da söndürme çalışmalarını izlediler. Olay yerine gelen vatandaşlar ise dere yatağına çöp dökülmesine tepki gösterip bunun önlenmesini talep ettiler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.