Akü Fiyatları Değişkenlik Gösteriyor

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreDesenli Beton Kalıpları – 8 Temmuz 2017Antalya Rent A Car – 5 Temmuz 2017Kitaplık Seçimi Ve Dizimi – 2 Temmuz 2017Kadıköy Siemens Servisinde Beklenti Ötesi Hizmet – 2 Temmuz 2017Kadıköy’de Bosch Servisi – 2 Temmuz 2017İstanbul Baymak Özel Servisi – 2 Temmuz 2017Orijinal Tonerle Orjinal Baskılar – 2 Temmuz 2017İstanbul Bosch […]

Akü Fiyatları Değişkenlik Gösteriyor

 

Araç sahiplerinin uzlaşamadıkları nokta da akünün ömrünün uzunluğu ve kısalığı hakkındadır. Kimi araç sahibi 2 yıl derken, kimi araç sahibi de 5-6 yıla kadar ömrünün yettiğini savunur. Bu kadar anlaşmazlık içerisinde olunan akünün ömrü ne kadardır? Akü fiyatları hangi aralıklardadır?

  • Akünün ömrü ortalama 4 yıldır. Genellikle 2 yılı garanti kapsamına girmektedir.
  • Akünün markasına ve amperine göre fiyatı değişiklik göstermektedir.
  • Aracı çalıştırırken çıkan sesten akünün ömrü az çok tahmin edilebilmektedir.

Türkiye’de Eibach

Eibach bir çeşit araç yayı üretip satışını yapan firmadır. Marka, Türkiye’de araç yayı ile bütünleştiği için genellikle araç yayı yerine sürücüler Eibach demeyi tercih etmektedirler. Araç yayının amacı güzel bir görüntü oluşturabilmek ve sürüş rahatlığı sağlamaktır. Spor yaylar buna örnek olarak gösterilebilir.

Araçların Göz Bebeği: Oto Paspas

Oto paspas, araç denince ilk akla gelenlerden biri ve aracın olmazsa olmazlarındandır. Paspas çeşitlerini, aküleri model çeşitliliği açısından x-tremetuning.com adresinden gönül rahatlığı ile incelenebilir. Arabalarına düşkün şoförlerin için faydalı bir firma denilebilir.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.