BELEDİYE SARAYI ÖNÜ PANAYIR YERİ GİBİ

Burhaniye Belediye Sarayı önüne dışarıdan gelen bazı pazarlamacıların yada futbol takımlarının tırlarının çekilerek satış yapması Belediye Sarayını arka planda bırakıyor. Yaz ve kış aylarında zaman zaman çeşitli ürünlerin sergilenmesi ve satışı için Belediye Sarayı önüne çekilen araçlar ve sergilenen ürünler burada bir panayır görüntüsü yaratırken Belediye Sarayını da arka planda bırakıyor. Bu şekilde ürün satışı […]

BELEDİYE SARAYI ÖNÜ PANAYIR YERİ GİBİ

Burhaniye Belediye Sarayı önüne dışarıdan gelen bazı pazarlamacıların yada futbol takımlarının tırlarının çekilerek satış yapması Belediye Sarayını arka planda bırakıyor.

Yaz ve kış aylarında zaman zaman çeşitli ürünlerin sergilenmesi ve satışı için Belediye Sarayı önüne çekilen araçlar ve sergilenen ürünler burada bir panayır görüntüsü yaratırken Belediye Sarayını da arka planda bırakıyor. Bu şekilde ürün satışı veya ürün tanıtımı yapacak olan firmalara daha başka bir yer gösterilmeli diyen vatandaşlar belediye sarayının güzel görüntüsünün arka planda kalmasına tepkili. Belediyemiz belki bu tanıtım yapan firma veya kişilerden bir işgaliye bedeli alıyordur. Ancak bu şekilde tanıtım ve satış yapanlara belediye sarayı önünde değil de daha başka bir yerde yer verilerek panayır görüntüsüne son verilmelidir dediler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.