BURHANİYE TARİŞ DE ORTAKLARA ÖZEL ÇAY

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

BURHANİYE TARİŞ DE ORTAKLARA ÖZEL ÇAY

 

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 76 nolu Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifinde, çaycılık yapan Şakir Cihan, hazırladığı çay ile takdir toplarken, çay için özel porselen demlik satın aldı. Porselen demlikte hazırlanan çayın çok lezzetli olduğunu anlatan Cihan, çay demleme konusunda çok iddialı olduğunu söyledi.

Burhaniye’de Tariş’e yolu düşüp de, 11 yıllık çaycı Şakir Cihan’ın çayını içmeyen yoktur. Ortakların çok sevdiği 44 yaşındaki Cihan, çayın daha lezzetli olması için porselen demlik kullanmaya başladı. Çay demleme konusunda çok iddialı olduğunu anlatan 2 çocuk babası Cihan,” İşimi severek yapıyorum. Tariş’e gelip de çayımı içmeyen yoktur. Çayın porselen demlikte daha lezzetli olduğunu duydum. Bende porselen kullanmaya başladım. Hakikaten çok  lezzetli oluyor” dedi. Tariş Müdürü Emrah Öztürk’te, Şakir Cihan’ın işinin ehli olduğunu söyledi.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.