BURHANİYE TARİŞ DE ORTAKLARA ÖZEL ÇAY

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

BURHANİYE TARİŞ DE ORTAKLARA ÖZEL ÇAY

 

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 76 nolu Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifinde, çaycılık yapan Şakir Cihan, hazırladığı çay ile takdir toplarken, çay için özel porselen demlik satın aldı. Porselen demlikte hazırlanan çayın çok lezzetli olduğunu anlatan Cihan, çay demleme konusunda çok iddialı olduğunu söyledi.

Burhaniye’de Tariş’e yolu düşüp de, 11 yıllık çaycı Şakir Cihan’ın çayını içmeyen yoktur. Ortakların çok sevdiği 44 yaşındaki Cihan, çayın daha lezzetli olması için porselen demlik kullanmaya başladı. Çay demleme konusunda çok iddialı olduğunu anlatan 2 çocuk babası Cihan,” İşimi severek yapıyorum. Tariş’e gelip de çayımı içmeyen yoktur. Çayın porselen demlikte daha lezzetli olduğunu duydum. Bende porselen kullanmaya başladım. Hakikaten çok  lezzetli oluyor” dedi. Tariş Müdürü Emrah Öztürk’te, Şakir Cihan’ın işinin ehli olduğunu söyledi.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.