DAHA TEMİZ, DAHA YAŞANABİLİR BİR EDREMİT İÇİN

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

DAHA TEMİZ, DAHA YAŞANABİLİR BİR EDREMİT İÇİN

 

Edremit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, halka sağlıklı ve daha temiz bir çevre sunabilmek çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor.

 

Edremit Belediyesi ilçede yaşayan vatandaşların refahını ve huzurunu, daha iyi noktalara taşıyabilmek için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Yaz mevsiminde ki yoğunluğun ardından eğitim ve öğretimin başlaması ile hareketliliğin devam ettiği ilçede temizlik hizmetlerini aksatılmadan ve özenle yerine getiriliyor. İlçe halkına yaşanabilir temiz bir çevre sunmak için çalışan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe merkezi başta olmak üzere, meydanlar, ana arterler, parklar, okul çevreleri başta olmak üzere tüm mahallelerde çalışmalarına 24 saat devam ediyor. Evsel atıkların toplamasından, cadde ve sokakların temiz tutulmasına, çöp konteynerlerinin dezenfekte edilmesine kadar tüm çalışmalar herhangi bir aksaklığa yer verilmeden gerçekleştiriliyor. Ayrıca çöp taksi hizmeti ile yoğunluk yaşanan noktalarda ki konteynerler sık sık boşaltılıyor. Meydanlar, parklar, pazaryerleri ve ana arterler düzenli olarak yıkanıyor. Temizlik hizmetlerinin yerel yönetimlerin en önemli görevlerin birisi olduğunu kaydeden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Temiz bir ve sağlıklı bir kent hedefiyle ekiplerimiz günü 24 saati çalışıyor. İlçemizin 47 mahallesinde en temel görevlerimizden olan temizlik hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesi için ekiplerimiz görevini sürdürüyor”  dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.