Teknolojiye Dokunmanın Kısa Yolu

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout EmreDesenli Beton Kalıpları – 8 Temmuz 2017Antalya Rent A Car – 5 Temmuz 2017Kitaplık Seçimi Ve Dizimi – 2 Temmuz 2017Kadıköy Siemens Servisinde Beklenti Ötesi Hizmet – 2 Temmuz 2017Kadıköy’de Bosch Servisi – 2 Temmuz 2017İstanbul Baymak Özel Servisi – 2 Temmuz 2017Orijinal Tonerle Orjinal Baskılar – 2 Temmuz 2017İstanbul Bosch […]

Teknolojiye Dokunmanın Kısa Yolu

 

Teknolojik gelişmeler günden güne her birimizin hayatını çepeçevre kuşatmaya devam ediyor. Bunun doğal bir yansıması olarak da bu gelişmeleri yakından takip etmek adına birçok yönden gelişmeleri yakın takip altına almak önemli bir nitelik olarak karşımızda duruyor.

Voip işte söz konusu bu teknolojik gelişmeleri yakinen takip eden hizmet sektörlerinden birisi olarak yoluna kaldığı yerden devam ediyor. Grandstream gibi tanındık markalarıyla ses ve görüntü sistemleri, santral sistemleri, entegre sistemleri, muhaberat sistemleri gibi farklı dallarda hizmetler sunuyor.

Böylelikle ip telefon santraliyle hem kadın hem de erkek ses tonlarında gerek Türkçe gerek İngilizce dillerinde anonsörler setini oluşturuyor. Kurumların bu ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte yine söz konusu niteliklerin bir gerekliliği olarak aktif data network çözümlerini de hep bir arada sunmaya devam ediyor.

Üstün özellikleriyle ip santral hizmetini sunmakta olduğu bütün bu çalışmalarıyla teknolojiye dokunmanın en kesin kısa yolunu buluşturmaya devam eden yanıyla başlıca temel yansımalarını da hep bir arada sunuyor, voipteknoloji.com aktif olarak ele alıyor.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.