2 TON YAĞI POMPA İLE ÇEKEREK ÇALDILAR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

2 TON YAĞI POMPA İLE ÇEKEREK ÇALDILAR

 

Gözü dönmüş hırsızlar Küçükkuyu’nun en işlek Caddelerinin birinde bulunan Akın Özdemir’e ait evin yanındaki depodan 2 Ton Zeytinyağını ve Zeytinleri çaldılar.

 

Akın Özdemir’in o gece evde olmamasını fırsat bilen hırsızlar gece saatlerinde Süleyman Sakallı Caddesi üzerindeki yağ deposunun önüne çektikleri araç ile bir taraftan pompa diğer yandan taşıma usulüyle depoda bulunan tüm Zeytinyağlarını ve satışa hazır Zeytinleri çaldılar. Hırsızlar acele ederken kilolarca yağıda yerlere dökerek mal sahibine ayrıca bir zarar verdiler. Sabah depoya gelen Özdemir acı gerçeği görünce Jandarma Karakoluna gidip Hırsızlardan şikayetçi oldu. Jandarma olay ile ilgili soruşturma başlattı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.