KÜÇÜKKUYU GENÇLERBİRLİĞİ SEZONU AÇTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

KÜÇÜKKUYU GENÇLERBİRLİĞİ SEZONU AÇTI

 

 

Geçen sezon başarılı maçlar sonucu Çanakkale 1. Amatör Kümeye yükselen Küçükkuyu Gençlerbirliği bu sezon transfer ettiği 7 yeni futbolcu ile gücüne güç kattı.

 

1.Amatör Kümede ilk maçını deplasmanda Ayvacık Belediyespor ile karşılaşacak olan Küçükkuyu Gençlerbirliği önceki gün ilk antrenmanını Küçükükkuyu Cemal Burnaz Stadında yaptı. Yeni Transferler Furkan Özay,Ali Rıza Dindar,Emre Kurum,      Cahit Şenyüz,Onur Erdim ve Rıdvan Demir hem Mukavelerine imza attılar hem de Antrenör oyuncu Oğuz Durmaz yönetiminde ilk idmanlarını yaptılar. Antrenmanı Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Bakla da izledi.Antrenman sonunda futbolcuların yanına giden Balkan tek tek bütün futbolcularla tanıştı ve başarılar diledi. Yeni sezona yeni bir yönetim ile başlayan Küçükkuyu Gençlerbirliğinde Başkan olan Tuncay Güneri Futbolcularla tanışıp getirdiği baklavayı ikram etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.