" />
USD
3,7007
EURO
4,3537
ALTIN
151,8153

KÜÇÜKKUYU GENÇLERBİRLİĞİ SEZONU AÇTI

    Geçen sezon başarılı maçlar sonucu Çanakkale 1. Amatör Kümeye yükselen Küçükkuyu Gençlerbirliği bu sezon transfer ettiği 7 yeni futbolcu ile gücüne güç kattı.   1.Amatör Kümede ilk maçını deplasmanda Ayvacık Belediyespor ile karşılaşacak olan Küçükkuyu Gençlerbirliği önceki gün ilk antrenmanını Küçükükkuyu Cemal Burnaz Stadında yaptı. Yeni Transferler Furkan Özay,Ali Rıza Dindar,Emre Kurum,      Cahit […]

KÜÇÜKKUYU GENÇLERBİRLİĞİ SEZONU AÇTI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

 

Geçen sezon başarılı maçlar sonucu Çanakkale 1. Amatör Kümeye yükselen Küçükkuyu Gençlerbirliği bu sezon transfer ettiği 7 yeni futbolcu ile gücüne güç kattı.

 

1.Amatör Kümede ilk maçını deplasmanda Ayvacık Belediyespor ile karşılaşacak olan Küçükkuyu Gençlerbirliği önceki gün ilk antrenmanını Küçükükkuyu Cemal Burnaz Stadında yaptı. Yeni Transferler Furkan Özay,Ali Rıza Dindar,Emre Kurum,      Cahit Şenyüz,Onur Erdim ve Rıdvan Demir hem Mukavelerine imza attılar hem de Antrenör oyuncu Oğuz Durmaz yönetiminde ilk idmanlarını yaptılar. Antrenmanı Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Bakla da izledi.Antrenman sonunda futbolcuların yanına giden Balkan tek tek bütün futbolcularla tanıştı ve başarılar diledi. Yeni sezona yeni bir yönetim ile başlayan Küçükkuyu Gençlerbirliğinde Başkan olan Tuncay Güneri Futbolcularla tanışıp getirdiği baklavayı ikram etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.