KINIK MAHALLEMİZİN YOLUNU ASFALT KAPLAMAK ÇOK MU ZOR?

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

KINIK MAHALLEMİZİN YOLUNU ASFALT KAPLAMAK ÇOK MU ZOR?

 

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın Balıkesir ve ilçelerinin sorunlarını tek tek TBMM’de gündeme getirmeyi sürdürüyor. Bugün TBMM’de yine söz alarak Sındırgı ve mahallerinin sorunlarına değinen Akın şunları söyledi ; “İlimiz Sındırgı ilçesi ve mahalleleri gerektiği gibi ve yeterli miktarda hizmet alamıyor. Örneğin Sındırgı Kınık mahallemizin doğru düzgün bir yolu bile yok. Stabilize yolu kullanmak zorunda kalıyorlar. Bu mahallemizin yolunu asfalt kaplamak çok mu zordur? Her fırsatta yol ve köprü yapmakla övünen iktidarın döneminde hala bazı köy ve mahallelerimizin yollarının asfalt yapılmamış olması da ayrıca çok ciddi bir çelişkidir.

Kınık’ta ve diğer bazı mahallerimizde görevden alınan İmamların yerine bugüne kadar yeni bir imamlar atanmış değil.

Sındırgı ve mahallelerinde üretilen çok miktarda salatalık Manisa’da faaliyet gösteren bir fabrikaya veriliyor. Fabrikanın sahibi FETÖ kapsamında tutuklanıyor, fabrikaya Kayyım atanıyor. Her ne hikmetse Kayyım heyeti kendilerinin çok yüksek miktarlardaki maaşlarını hiç aksatmadan ödüyorlar ama Sındırgı’lı üreticilerimizin alın terinin karşılığını ödemiyorlar. Salatalık üreticisi hemşerilerimiz paralarını alamadıkları için çok mağdur durumdalar.

İlgili ve yetkilileri Sındırgı ilçemize karşı daha duyarlı olmaya davet ediyorum.”

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.