BİR İMZA VER ÖĞRETMENİNE SAHİP ÇIK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

BİR İMZA VER ÖĞRETMENİNE SAHİP ÇIK

Burhaniye Eğitim-Sen Şubesi tarafından Bir İmza Ver Öğretmenine Sahip Çık sloganı ile başlatılan imza kampanyasına demokrasi güçleri platformuda destek veriyor.

Eğitim-Sen Burhaniye Şubesi tarafından başlatılan imza kampanyası hukuksuz olarak görevden alınan öğretmenlere destek olmak ve hukuksuzlğua dur demek için 10 Ekim Tarihine kadar devam edecek.

Cumhuriyet Meydanına kurulan stantta başlatılan imza kampanyasına meslektaşlarına sahip çıkan öğretmenler kadar vatandaşlarda ilgi gösterdiler. Eğitim yılının açılmasıyla birlikte başlayan gözaltı ve görevden almalara dur demek isteyen Eğitim- Sen Burhaniye Şubesi yönetimi hukuksuzca yapılan gözaltı ve görevden almalar Türkiye genelinde halen devam ediyor. Bizlerde Bir İmza Ver Öğretmenine Sahip Çık sloganı ile bir imza kampanyası başlattık. Bu konuda duyarlı olan herkesi imza kampanyamıza katılmalarını bekliyoruz dediler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.