" />
USD
3,6648
EURO
4,3343
ALTIN
151,4017

BURHANİYE DE BAŞKAN UYSAL TRT CANLI YAYININA KATILDI

  Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Belediye Başkanı Necdet Uysal, bu sabah TRT Haber’in canlı yayın konuğu oldu. TRT Muhabiri Ömer Kebapçıoğlu’nun konuğu olan Uysal, zeytin ve zeytinyağını anlatırken. Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Sarıbaş ve İş Adamı Rıza Pabuccuoğlu’da zeytin ve zeytinyağı ticareti konusunda bilgiler verdi. Cumhuriyet Meydanında, yaklaşık 17 dakika süren canlı yayında, körfez yöresindeki zeytin […]

BURHANİYE DE BAŞKAN UYSAL TRT CANLI YAYININA KATILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Belediye Başkanı Necdet Uysal, bu sabah TRT Haber’in canlı yayın konuğu oldu. TRT Muhabiri Ömer Kebapçıoğlu’nun konuğu olan Uysal, zeytin ve zeytinyağını anlatırken. Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Sarıbaş ve İş Adamı Rıza Pabuccuoğlu’da zeytin ve zeytinyağı ticareti konusunda bilgiler verdi.

Cumhuriyet Meydanında, yaklaşık 17 dakika süren canlı yayında, körfez yöresindeki zeytin ve zeytinyağı anlatılırken, Burhaniye Belediyesinin ürettiği zeytinyağları da görüntüye geldi. Ak Partili Belediye Başkanı Necdet Uysal, Burhaniye Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Sarıbaş ve İş Adamı Rıza Pabuccuoğlu, Burhaniye ve körfez zeytin ve zeytinyağları  konusunda bilgiler verirken, yaşanan sıkıntıları da dile getirdiler. Belediye Başkanı Necdet Uysal, Ömer Kebapçıoğlu başkanlığındaki TRT ekibine teşekkür etti. Ömer Kebapçıoğlu, Cumhuriyet Meydanındaki canlı yayının ardından Burhaniye Engelleri Aşıyor projesi ile Burhaniye Ticaret Odası Pelitköy Özel Eğitim Uygulama Merkezi’nde de haber çekimleri yaptı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.