BURHANİYE DE BAŞKAN UYSAL TRT CANLI YAYININA KATILDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

BURHANİYE DE BAŞKAN UYSAL TRT CANLI YAYININA KATILDI

 

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Belediye Başkanı Necdet Uysal, bu sabah TRT Haber’in canlı yayın konuğu oldu. TRT Muhabiri Ömer Kebapçıoğlu’nun konuğu olan Uysal, zeytin ve zeytinyağını anlatırken. Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Sarıbaş ve İş Adamı Rıza Pabuccuoğlu’da zeytin ve zeytinyağı ticareti konusunda bilgiler verdi.

Cumhuriyet Meydanında, yaklaşık 17 dakika süren canlı yayında, körfez yöresindeki zeytin ve zeytinyağı anlatılırken, Burhaniye Belediyesinin ürettiği zeytinyağları da görüntüye geldi. Ak Partili Belediye Başkanı Necdet Uysal, Burhaniye Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Sarıbaş ve İş Adamı Rıza Pabuccuoğlu, Burhaniye ve körfez zeytin ve zeytinyağları  konusunda bilgiler verirken, yaşanan sıkıntıları da dile getirdiler. Belediye Başkanı Necdet Uysal, Ömer Kebapçıoğlu başkanlığındaki TRT ekibine teşekkür etti. Ömer Kebapçıoğlu, Cumhuriyet Meydanındaki canlı yayının ardından Burhaniye Engelleri Aşıyor projesi ile Burhaniye Ticaret Odası Pelitköy Özel Eğitim Uygulama Merkezi’nde de haber çekimleri yaptı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.