BURHANİYE BELEDİYESPOR, BARBAROS SEFESPOR İLE KARŞILAŞTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

BURHANİYE BELEDİYESPOR, BARBAROS SEFESPOR İLE KARŞILAŞTI

 

Süper Amatör Lig’de karşılaşmalar heyecan içinde devam ederken, Burhaniye Belediyespor, Barbaros Sefespor ile karşılaştı.

 

 

 

Burhaniye Belediyespor, Barbaros Sefespor karşılaşması, Burhaniye 8 Eylül Stadı’nda gerçekleşti. Taraftarların yoğun ilgi gösterdiği karşılaşmanın ilk yarısı, her iki takımın da birer gol atmasıyla birlikte berabere sonuçlandı. Maçın ikinci yarısında heyecan arttı ve bir çok oyuncu yaptıkları fauller ile sarı kart gördü. Son dakikalarda gol pozisyonları artan maçta kalelerinde birer gol daha gören Burhaniye Belediyespor ve Barbaros Sefaspor takımları, karşılaşmadan berabere ayrıldı. Ayvalık’a sayı alarak dönen Barbaros Sefaspor Takımı Teknik Direktörü Suat Olpak, Gazetemize değerlendirmede bulundu. Olpak, “Zor bir maçtı. Güzel oynadık. Sakatlanmalar oldu. 2 oyuncumuz sakatlandı. Ama yine de 1 puan aldığımız için mutluyuz” dedi.

 

Burhaniye Belediyespor Takımı Teknik Direktörü Murat Akın ise, kendi sahalarında adeta deplasmanı yaşadıklarını söyleyerek, “İyi top oynadık. Şanssızlıklarımız oldu. Adamlar adeta kendi sahamızda bizi dövdü. Hakemler de buna seyirci kaldı” diye konuştu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.