BURHANİYE BELEDİYESPOR, BARBAROS SEFESPOR İLE KARŞILAŞTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

BURHANİYE BELEDİYESPOR, BARBAROS SEFESPOR İLE KARŞILAŞTI

 

Süper Amatör Lig’de karşılaşmalar heyecan içinde devam ederken, Burhaniye Belediyespor, Barbaros Sefespor ile karşılaştı.

 

 

 

Burhaniye Belediyespor, Barbaros Sefespor karşılaşması, Burhaniye 8 Eylül Stadı’nda gerçekleşti. Taraftarların yoğun ilgi gösterdiği karşılaşmanın ilk yarısı, her iki takımın da birer gol atmasıyla birlikte berabere sonuçlandı. Maçın ikinci yarısında heyecan arttı ve bir çok oyuncu yaptıkları fauller ile sarı kart gördü. Son dakikalarda gol pozisyonları artan maçta kalelerinde birer gol daha gören Burhaniye Belediyespor ve Barbaros Sefaspor takımları, karşılaşmadan berabere ayrıldı. Ayvalık’a sayı alarak dönen Barbaros Sefaspor Takımı Teknik Direktörü Suat Olpak, Gazetemize değerlendirmede bulundu. Olpak, “Zor bir maçtı. Güzel oynadık. Sakatlanmalar oldu. 2 oyuncumuz sakatlandı. Ama yine de 1 puan aldığımız için mutluyuz” dedi.

 

Burhaniye Belediyespor Takımı Teknik Direktörü Murat Akın ise, kendi sahalarında adeta deplasmanı yaşadıklarını söyleyerek, “İyi top oynadık. Şanssızlıklarımız oldu. Adamlar adeta kendi sahamızda bizi dövdü. Hakemler de buna seyirci kaldı” diye konuştu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.