" />
USD
3,6660
EURO
4,3325
ALTIN
151,3523

BÜYÜKŞEHİR DEN BURHANİYE’YE 2 TANE KÖPRÜ MÜJDESİ!

Geçtiğimiz Cuma günü bir dizi temas ve incelemeler için Körfez ilçelerine gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Karınca deresi üzerine iki adet köprü yapacaklarını belirtti. Başkan Uğur ile Taylıeli mahallesinde Burhaniye Belediyesine ait Kafeterya da bir araya gelen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Belediye Meclisi Ak Parti Grup Başkanvekili İsmail Çancı, Büyükşehir ve ilçe […]

BÜYÜKŞEHİR DEN BURHANİYE’YE 2 TANE KÖPRÜ MÜJDESİ!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Geçtiğimiz Cuma günü bir dizi temas ve incelemeler için Körfez ilçelerine gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Karınca deresi üzerine iki adet köprü yapacaklarını belirtti.

Başkan Uğur ile Taylıeli mahallesinde Burhaniye Belediyesine ait Kafeterya da bir araya gelen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Belediye Meclisi Ak Parti Grup Başkanvekili İsmail Çancı, Büyükşehir ve ilçe Belediye Meclis üyesi Özer Koyuncu , Ak Parti Kadın Kolları İlçe Başkanı Ve Belediye Meclis üyesi Hadiye Erok, Meclis üyesi Erhan Korutürk ve Ak Parti Yönetim Kurulu üyeleri Volkan Çobanoğlu ile İbrahim Yılmaz , öğretmenler mahallesi ile Ören mahallesini ayıran Karınca Deresi üzerinde iki adet köprünün yeri konusunda görüşmelerde bulundular. Görüşmeler esnasında uzun yıllardır sadece ayakları bulunan ve yarım olarak faaliyette bulunan öğretmenler mahallesi köprüsünün ikinci kısmının yapılması konusunda mutabakata varıldığı belirtildi. Sadece ayakları bulunan kısmın mevcut eski ayakları da dahil olmak üzere Büyükşehir Belediyesince baştan itibaren yeniden yapılması konusunda teyit aldıklarını belirten Ak Parti Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Özer Koyuncu,  Büyükşehir Başkanımız Edip Uğur’un Körfez ziyareti esnasında Belediye Başkanımız Necdet Uysal ve Meclis üyelerinin ve Parti Yönetiminin girişimleriyle Büyükşehir Belediyesi tarafından Karınca deresi üzerine iki adet daha köprü yapılması konusunda talepte bulunduklarını , bu taleplerine olumlu yanıt veren Başkan Uğur’a Burhaniye halkı adına teşekkür ettiklerini belirtti. Karınca deresine yapılacak ikinci köprünün ise Ören – Akçay yolu olan Altınyol’u karşılayacak şekilde ve o yolu iki şerit olarak karşılıklı E-87 karayoluna çıkaracak güzergah üzerinde bulunacağı öğrenildi.. Köprüler ile ilgili Edip Bey’e ilettikleri sorunun en kısa sürede halli için Başkan Uğur’dan olumlu cevap aldıklarını , köprülerin 2017 yılı içerisinde hizmete açılacaklarının sözünü Edip Uğur’dan aldıklarını belirtti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.