" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

CLK ULUDAĞ ELEKTRİK AŞURE GÜNÜ, MÜŞTERİLERİNİN AĞZINI TATLANDIRDI

Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da görevli elektrik tedarik şirketi olarak hizmet veren CLK Uludağ Elektrik, dün Bursa’da Genel Müdürlük Binası’nda başlattığı aşure günü etkinliği, bugün diğer Bölge Yönetmenliklerinde devam etti. 10 Bölge Yönetmeliği’nde hizmet veren CLK Uludağ Elektrik; Bölge Yönetmenliklerindeki Müşteri İşlem Merkezi’ne(MİM) gelen müşterilerine aşure ikram etti. CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman […]

CLK ULUDAĞ ELEKTRİK AŞURE GÜNÜ, MÜŞTERİLERİNİN AĞZINI TATLANDIRDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da görevli elektrik tedarik şirketi olarak hizmet veren CLK Uludağ Elektrik, dün Bursa’da Genel Müdürlük Binası’nda başlattığı aşure günü etkinliği, bugün diğer Bölge Yönetmenliklerinde devam etti.

10 Bölge Yönetmeliği’nde hizmet veren CLK Uludağ Elektrik; Bölge Yönetmenliklerindeki Müşteri İşlem Merkezi’ne(MİM) gelen müşterilerine aşure ikram etti.

CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac; yazılı olarak yaptığı açıklamada müşterilerin aşure gününü kutladı.  CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, “Muharrem ayında inşallah ülkemizin geçtiği sıkıntılı günleri atlatıp, çok güzel ve bereketli bir yıl geçirmeyi diliyorum. Bugünün feyiz ve bereketinden müşterilerimizle beraber istifade etmek istedik. İşlem merkezlerine gelen müşterilerimize aşure ikram edip güzel bir gün geçirmeyi umut ediyoruz” dedi.

Muharrem ayının 11’inci gününde Müşteri İşlem Merkezi’ne(MİM) işlem yapmak için gelen müşterilerine kendi elleriyle aşure ikram eden Balıkesir Bölge Yönetmeni Vahide Yakut, Edremit Bölge Yönetmeni Mustafa Karaman, Bandırma Bölge Yönetmeni Mahmut Akgöğ, Çanakkale Bölge Yönetmeni Metin Erbil, İnegöl Bölge Yönetmeni Oğuz Akgün, Gemlik Bölge Yönetmeni Mehmet Kandırmaz, Yıldırım Bölge Yönetmeni Engin Yıldırım müşterilerle birebir iletişim kurdu.

CLK Uludağ Elektrik’e işlem yapmak için gelen vatandaşlar ise böyle bir sürprizle karşılaşmanın kendilerini çok mutlu ettiğini ve aşureyi çok beğendiklerini ifade etti. Bu özel günde böyle bir ikram için CLK Uludağ Elektrik’e teşekkür etti.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.