EDREMİT BELEDİYESİ ASFALT EKİBİ GÖREV BAŞINDA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

EDREMİT BELEDİYESİ ASFALT EKİBİ GÖREV BAŞINDA

 

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kış mevsimi öncesinde hasar gören yollarda bakım, onarım ve asfalt yama çalışmalarını yoğunlaştırdı.

 

Edremit Belediyesi kış mevsimi öncesi ilçedeki bakım onarım çalışmalarına hız verdi. Belirlenen çalışma programı dahilinde İkizçay Mahallesi’nde asfalt yama çalışmalarını sürdüren belediye ekipleri bozuk olan yolları kısa süre içerisinde tamamlayarak hizmete sunuyor. Trafik akışını ve çevreyi olumsuz etkileyen hasarlı yolların bakım ve onarımına devam edeceklerini belirten Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Kentimizin merkezi ve tüm mahallelerimizde ekiplerimiz bakım onarım çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlıyor. Tehlike arz eden noktalara öncelik tanırken, diğer yanda vatandaşlarımızın bir sıkıntı yaşamaması için sorunlara anında müdahale ediyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.