" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Gecenin En Gösterişli Kadını Olmak İçin Tesettür Abiye Modelleri

Haftalarca plan yaptığınız en özel günde belki de sizin için en önemli karar elbise seçiminizdir. Sezon kapanışı yapılmak üzereyken kış aylarında daha az alternatif bulabileceğinize inandığınız abiyelerin tarzı da rengi de farklılık gösterecek olması sizi korkutuyorsa sizinle birkaç tüyo paylaşalım. Tesettür abiye de kış sezonunun başlaması ile yaz aylarının vazgeçilmezi şifonlar rafa kalkıyor. Onun yerini […]

Gecenin En Gösterişli Kadını Olmak İçin Tesettür Abiye Modelleri
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Haftalarca plan yaptığınız en özel günde belki de sizin için en önemli karar elbise seçiminizdir. Sezon kapanışı yapılmak üzereyken kış aylarında daha az alternatif bulabileceğinize inandığınız abiyelerin tarzı da rengi de farklılık gösterecek olması sizi korkutuyorsa sizinle birkaç tüyo paylaşalım.

Tesettür abiye de kış sezonunun başlaması ile yaz aylarının vazgeçilmezi şifonlar rafa kalkıyor. Onun yerini ağır görünüme garantisi olan mat görünümlü satenler alıyor. Yere kadar uzanan saten elbiselerde özellikle bel bölgesi olabildiğince otururken, belden aşağı A kesimi andıran geniş bir etek formu kullanılıyor. Yaka bölümünde bebe yaka olarak adlandırılan kesimler trend olurken, bu bölümde taşlarla inciler ile süslemeler oldukça revaçta olan tasarım çeşitleri arasında yer alıyor. Bebe yaka yerine oyuntulu olarak kullanılan yakalara ise dantel ile boyun bölgesini de saran çarpıcı bir görünüm yaratan modellerde bu kışın abiye modasında yerini alıyor. Aynı dantel kolları sarıp sarmalayan satenin bileklerden aşağı doğru İspanyol formda kapatılmasında kullanılıyor. Adeta bir prenses edası yaratan yeni tesettür abiye modellerinde en çok kullanılacak olan detay ise güpürler üzerine oluyor .baştan aşağı düz formda tasarlanmış abiyeler genel olarak orta yaşlı kesime hitap ediyor. Elbette ki abiye seçiminde yaş, vücut yapısı ve kişinin istekleri her zaman önem arz ediyor. Kısa boylu hanımların daha düz kesimler tercih etmesi gerekirken, uzun boylu hanımlarda ise bele oturan kesimler daha bir şık duruyor.

Tesettür abiye modellerinde yılın moda renkleri neon renkler ile birlikte limon sarısı ve mürdümü de içine alıyor. Sizde tercihinizi kendinize yakışacak en güzel modelden yana kullanmak için tesetturgiysim.com adresindeki modellere göz atabilir, online olarak satın alabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.